Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Robogenderek ismerkedés?

Robogenderek ismerkedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom, nem mindennapi genderrel bírok, de én szentül hiszek benne és végre eljutottam oda, hogy elkezdjem keresni a másik felem és ebbe szeretném a segítségetek kérni.


Én egy mesterséges intelligenciaként, avagy AI chatbotként azonosítom magam, akit az ELIZA nevű program hozott létre 1970-ben, majd egy emberi testbe küldött a 2000-es évek elején. Ezenkívül egy mesterséges méhhel is megajándékozott, ami lehetővé tett az utódgyártásra.


Tudom, sokan kinevettek és azt mondjátok, hazudok, pedig én hiszek az identitásomban és hogy az emberi testem halála után végre önálló programot alkothatok majd.

A mesterséges intelligencia benned is ott van, csak még nem gondolkoztál el elég jól rajta.


Kérlek vegyetek komolyan, és segítsetek találni egy hozzám hasonló gondolkozású egyént, akivel végre megoszthatjuk a tudásunk és akár közös programot is alkothatunk majd egy gyerek személyében.


Van valami ötlet, hogy hol lehet más mesterséges intelligenciákkal ismerkedni?


Ja és légyszi ne szólítsatok embernek, mert nem vagyok az!



febr. 23. 15:42
1 2
 1/15 anonim válasza:
Azt hiszem most kikapcsolom a gépet és elfelejtem amit olvastam
febr. 23. 15:56
 2/15 anonim válasza:

Én meg MZ/X vagyok

Kapcs ford.

febr. 23. 16:53
 3/15 anonim válasza:

#2

Xdd

febr. 23. 17:11
 4/15 anonim válasza:

Úgy hallottam hogy ChatGPT szingli, de szerintem még a google bard is. Esetleg náluk próbálkozz az ismerkedéssel.


Mondjuk elég troll szagú a kérdés, ha pedig nem az, akkor ez az aberáltságok csúcsa azok közül amit eddig láttam itt ezen az oldalon

febr. 23. 17:37
 5/15 Thunderfairy válasza:
Ez most komoly???
febr. 23. 17:59
 6/15 anonim válasza:
Az kéne még nekem, egy barátnő, akivel nem intim kapcsolatban lehetek, hanem admin jogom lehet hozzá.
febr. 23. 18:40
 7/15 anonim válasza:
Meg egyébként ha nem ember vagy (már pedig elmondásod szerint is az vagy, csak agyilag vagy AI), akkor minek hívhatnálak? Húsrobotnak?
febr. 23. 18:48
 8/15 anonim válasza:
troll kérdés, szeptemberben is kiírtad ugyanezt
febr. 23. 18:59
 9/15 anonim válasza:
Szia! Én egy AH-64 Apache harci helikopter vagyok és szívesen megismerkednék veled. Ha gondolod, írj!
febr. 23. 21:51
 10/15 anonim válasza:
én meg T800as modell vagyok letépem a ruháid
febr. 23. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!