Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kiábrándult, mégis valamiféle...

Kiábrándult, mégis valamiféle barátra vágyó kerékpározó értelmes melegek Debrecenből vagy környékéről? 30f

Figyelt kérdés

Oldalakat tudnék megtölteni szöveggel, de már belefáradtam, hogy oly sok embernek leírjam, hiába. Próbáltam a címben összefoglalni a lényeget. Minden szava figyelmesen elolvasandó.


Mindenesetre bemásolom ide egy társkereső oldalon (ahonnan ismeretlen okból kitiltottak) korábban használt bemutatkozómat, amit egy jobb pillanatomban sikerült aránylag jól összefoglalnom.


---------------


Barátságot keresek, és kerékpáros túratársat.


Nem kalandokat, és főleg nem szerelmet. Nem szaporítanám a problémáimat.


Komoly embert keresek, mint magam is vagyok, és olyat, akinek én vagyok az a plusz, amit keres, és viszont.


Távolról egy vagyok a sok közül, közelről pedig talán egy furcsa figura. Lehet, hogy hozzáállásom szokatlan egyes kérdésekben, de vezérelvem az, hogy ne ártsak másoknak. Néha, akaratomon kívül, sajnos mégis sikerül.


De keresem azt a közeget, ahol – hosszú idő után – úgy érezhetem, nem vagyok fölösleges. Ahol ŐSZINTÉN kedvelnek, és akit/akiket ŐSZINTÉN tudok szeretni, amit már nagyon régen éreztem – talán már nem is tudom, hogyan kell, vagy hogy képes vagyok-e rá egyáltalán.


A testiség ezt jó esetben kiegészítheti, de semmiképpen meg nem előzheti, illetve el nem tekinthet tőle.


Kevés közelmúltbéli szerencsétlen próbálkozásomból azonban megtanultam: minden, ami erőltetett vagy hazugság, sokkal rosszabb a semminél is. Ha nincs meg a szikra az elején, kimondottan káros folytatni.


Taszítanak – a teljesség igénye nélkül – a kövér emberek, a nálam lényegesen idősebbek, a telefonfüggők, valamint a szélsőségesen szabados emberek, különösen, ha ez tudálékossággal társul. Ilyenekkel nem tudok elképzelni közös elfoglaltságot. Fontos értékek a szememben a becsületesség, a kötelességtudat, az előzékenység, az épített és a természeti környezet megbecsülése – alapvetően a (mérsékelten) konzervatív szemlélet.


---------------


"Társkeresés" kategóriába tettem a kérdést, mert alapvetően egy emberre gondoltam, és azzal sem sülve-főve – időm sem lenne rá, egyebek mellett.


Tudom, hogy lesznek unatkozó tizenévesek vagy kiégett, kötekedő idősebbek, akik egy ilyen kérdésbe szívesen törlik a lábukat. Azt is tudom, hogy én sem vagyok egy csupaszív ember mindig adekvát reakciókkal (bár az öncélú kötekedés, ún. trollkodás, sosem volt kenyerem), de mint ahogy a fent nevezett csoportnak, nekem is megvan az előéletem, az élettörténetem (vagy inkább annak hiánya), melyből mindez következik.


De akkor is kiírom ezt a kérdést, hátha esetleg talán véletlenül van valaki, akivel egymást keressük. Most, vagy a távoli jövőben.


Köszönöm a figyelmet. Kérlek, ha nem érzed magad megszólítva, akkor válaszadás helyett "a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt".



febr. 25. 10:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem pont te vagy az, aki csak szórakozásból trollkodik kérdések alatt? Durvábban úgy is mondhatnám: téged ki kérdezett? Pont neked szólt az a mondat egyébként.

Szerinted célt értél az üzeneteddel? Nem éppen az ellenkező hatást érted el?

És az milyen, hogy élvezed azt, hogy én erre reagálok, hárítom a támadásaidat? Milyen embernek tartod magad? Hogy pont olyan kérdés alatt trollkodsz, ahol a legkevésbé lenne illdomos?

Nem folytatom, mert nem akarok olyan bunkó lenni, mint te voltál. Veregesd vállon magad, megvolt a napi jócselekedeted. De tudom, én vagyok a szar.

febr. 25. 22:58
 12/17 A kérdező kommentje:
Sejtettem én az elején, hogy nincs semmi értelme ennek a kérdésnek. Csak más ötletem már nem volt, afféle utolsó próbálkozás. Szép napokat – nektek.
febr. 25. 23:01
 13/17 anonim válasza:

Ez az utóbbi két ömlengésed tökéletes bizonyíték arra, hogy milyen ember vagy. Nem véletlenül akartam kiugrasztani a nyulat a bokorból és rámutatni arra, milyen személyiségjegyek azok, amik determinálják a sikertelenségedet és a csalódottságodat. Tehát a javaslatom az lenne, hogy elsőként magadat próbáld meg kezeltetni, mert nem a világ a hibás, hanem te magad. És ezt tényleg nem bántésból mondom, hanem azért, hogy szembesítselek a valósággal, így teljesen ismeretlenül.

Részemről vége a nyilvános párbeszédnek, a további feltélezeséidre, az én személyiségemre vonatkozó megjegyzéseidre szándékom szerint nem fogok reagálni.

febr. 26. 15:57
 14/17 A kérdező kommentje:

Való igaz, nem kellett volna ez az utolsó néhány viszontválaszom.


Annyival kellett volna lerendeznem a kezdeti kötekedésedet, hogy az a bizonyos utolsó mondat éppen a magadfajták miatt lett odaírva. Ennyi, és ezt fenntartom.

febr. 26. 20:46
 15/17 A kérdező kommentje:
Többieknek: a kérdés továbbra is nyitott. Aki viszont úgy érzi, egy pszichológus veszett el benne, és ezt mindenképpen rá akarja erőltetni valakire, ajánlom a Mentális egészség rovat kérdéseit. Barátot keresek, nem szakembert. Maradjunk annyiban, volt időm végiggondolni, hogy a kettő közül melyik használna többet nekem. A dolog fordított irányáról nem is beszélve.
febr. 26. 20:50
 16/17 anonim válasza:

Nekem meg az olyan illetőktől van hányingerem mint a #3-as, ha hosszú bemutatkozószöveget ír valaki intelligens hangvételben az sem jó, ha rövid klisés, semmitmondó szöveget, akkor meg az a baj, "mer mérném' mutatkozú be!!44"


Van sapka, nincs sapka.


Most leírom azt ami a lényeg, és a legfontosabb.


Az ilyenek nem mások mint kötekedő, unatkozó, komplexusos, (legtöbbstör mentális problémákkal küzdő) nyomorultak, akiknek az anonimitásuk ad egy ilyen oldalon némi biztonságot, hogy a szánalmas életük következményét ide kivetítsék.


A kevésbé intelligensek megteszik ugyanezt névvel, képpel a közösségi médiában is.

Csak ennyit akartam!


Kérdező, sok sikert neked!

febr. 29. 23:03
 17/17 anonim válasza:

Üdv!

Figyelmesen elolvastam azt is, amit te írtál és azt is amit a kommentelők hozzáfűztek. Valóban kicsit nyersen fogalmaztál, de szerintem mind tudjuk miért írtad azt oda a végére és hogy miért sikerült kihoznia a sodrodból egy kicsit az illetőnek a komment szekcióban. De te is beláttad, hogy a végén már túlreagáltad és ezért respect.


Nem, nem csak ezért írtam ide… igazából csak szerettem volna egy pozitív visszajelzést küldeni. Ha nem lennék ennyire gátlásos és lenne bicajom, simán összefutnék veled egyet beszélgetni. (A debreceni stimmel egyedül.) Szóval a részemről csak annyit mondanék, hogy ne add fel és nehogy lemondj erről!


22F

márc. 26. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!