Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, szoktatok ezen az...

Lányok, szoktatok ezen az oldalon beszélgetni privátban? Vagy nyitottak lennétek ilyenre hosszabb távon, ha adódna rá alkalom és lenne rá partner, aki nem bunkó, hanem értelmes, normális?

Figyelt kérdés

febr. 17. 08:30
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én egyáltalán nem válaszolok privátban senkinek.
febr. 17. 08:44
 2/16 anonim válasza:
Igen
febr. 17. 09:51
 3/16 anonim válasza:
Minden válaszom után kapok minimum 3-4 privátot, ezek olvasatlanul kerülnek letiltásra.
febr. 17. 10:35
 4/16 anonim válasza:
Persze, de általában a 30+ os korosztály ír akiktől én nem akarok semmit.
febr. 17. 11:11
 5/16 anonim válasza:
#6 Én alatta vagyok.. 😉
febr. 17. 11:40
 6/16 anonim válasza:
Látod, kérdező, a nőknek semmi sem jó. Ha normálisan közeledsz, az sem. Ha meg ennek kapcsán leírod az őszinte véleményedet, akkor lehurrognak. Mondjuk jobban is teszed, ha nem neten próbálsz ismerkedni, a normális nők nem itt vannak.
febr. 17. 11:47
 7/16 anonim válasza:

Nem gyakran, de leveleztem már itt pár emberrel, nagy részük teljesen normális volt, nem csak egy-két szavas választ írt, nagyon jól el tudtunk beszélgetni. Ez függ attól is persze, mennyi a közös érdeklődési kör, legalább nagy vonalakban. Ha csak egy semmitmondó levelet küld valaki, azzal nem szoktam foglalkozni, én meg nem igazán írtam rá eddig senkire.

N

febr. 17. 12:15
 8/16 anonim válasza:

Vannak bizony!

A skála két szélsőértékéig van itt minden. Olyan, aki unalomból elvárná hogy szórakoztassák, és amúgy cserébe az unalmas életéből mesélget kicsit vagy folyamat panaszkodik, szóval pótlékot és szórakoztatást keres ingyen. Meg van olyan is akivel tényleg tökéletesen egymásra tudtok találni, érdeklődő és nyitott, és folyamatosan várjátok hogy írjon a másik, és mindketten élvezitek. Ez a két szélsőérték, ezekből is akad bőven, meg ezek között is mindenféle.

Meg olyan is akivel csak rövidtávon lehet, adott témákról csevegni, ami aztán kifut végül. Meg olyan is aki a legváratlanabb pillanatban sértődik be a legváratlanabb dolgon, aztán vége is van. Meg olyan is, akiből aztán élő ismerős válik. Tényleg nagyon vegyes az összkép.

febr. 17. 18:32
 9/16 A kérdező kommentje:

10

És te mindezekkel találkoztál? :xdd

febr. 17. 18:38
 10/16 anonim válasza:
#10: Nekem összesen egy emberrel sikerült úgy megismerkednem innen, hogy már találkoztunk is (és remélhetőleg fogunk is), és élő maradt a kapcsolat. Volt pár, akivel találkoztunk, de elhalt a dolog. A többség viszont vagy közönyös volt, vagy nem akart kibújni az itteni "álca" mögül, ha meg átmentünk másik felületre, abban sem volt túl sok köszönet. Sajnos sok olyanba futottam itt bele, aki váratlanul és indokolatlanul eltűnt, az egyik nap még minden oké volt, aztán semmi. Akadt néhány olyan is, akivel nagyon jókat beszélgettünk, tényleg vártam, hogy írjon az illető, és tőlük is több alkalommal kaptam dicsérő szavakat, aztán ők is vagy eltűntek, vagy lepattintottak.
febr. 17. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!