Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Edzőteremben érdemes ismerkedni?

Edzőteremben érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

febr. 25. 19:04
 1/8 anonim válasza:
Nem, mert sok ott a felpumpált gyökér liba.
febr. 25. 19:08
 2/8 anonim válasza:
1 miért ne lehetne? Zsák a foltját ott pont megtalálja.
febr. 25. 19:21
 3/8 anonim válasza:
Kb ugyanannyira érdemes mint az utcàn ,boltban, villamosmegàllóban stb. Van akinek bárhol bàrmikor sikerül felszedni nőket helytől függetlenül,van aki bàrmit csinàl bàrhol próbàlkozik egy lúzer. Utóbbi vagyok én 😄
febr. 25. 19:46
 4/8 anonim válasza:
3. De legalább jó a humorod.
febr. 25. 19:59
 5/8 anonim válasza:

Lehet csajozni sokan járnak le csajozni edzés mellett vagy edzés után

Mondjuk én edzeni jártam le mindig nem csajozni de néha elkapta az embert azért egy két jobb kinézetű csaj

Szoktak elég jó kinézetű lányok is lenn lenni mivel ma már mindenki jár (20 éve még volt 2 lány ma meg már 200 nőről 200 fotó az instán akármelyik teremben haha) bár némelyik lány kissé már túl van gyúrva

febr. 25. 20:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is elsősorban edzeni járok le már régóta.De vannak azért normálisabb lányok is úgy vettem észre.Egyébként miből lehet észrevenni ha egy nőt érdekelnék?
febr. 25. 20:41
 7/8 anonim válasza:
#4 Köszi :D
febr. 25. 22:19
 8/8 anonim válasza:
Hasonló a hasonlónak örül. Szóval lehet.
febr. 26. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!