Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Unatkozom ezért most megpróbál...

Unatkozom ezért most megpróbálok ismerkedni itt. Lányok, kinek lenne kedve beszélni velem, ismerkedni? Csak komoly szándékkal, bővebben lent. (23f)

Figyelt kérdés

Megpróbálok röviden fogalmazni, nem biztos hogy menni fogxd


Szóval, kezdem unni a szingliséget így hogy lediplomáztam, a tindert is unom, ott nem találok normális lányt, a szórakozóhelyek meg nem igazán az én terepem. De azért szoktam bulizni.



Tehát röviden magamról: 23 éves srác vagyok, 73kg, 178cm, pozitív szemléletű, nyugodt és kitartó személyiség vagyok, kissé introvertált, de akivel megtalálom a közös hangot, annak nagyon meg tudok nyílni.


Külső: szerintem jól nézek ki😆 de nem akarok nagyképűnek tűnni, szóval megfogalmazom máshogy. Én elégedett vagyok a külsőmmel, de nem vagyok azért extra, pl ha Thor lenne a 10es, akkor én olyan erős 7re vagy 8ra értékelném magam. Atletikus, izmosabb testalkatú vagyok és rendszeresen kondizok. A hajam rövid, szőke és kékek a szemeim. (Néha zöldes)


A belső tulajdonságaimat azért írtam előre - annak ellenére hogy én nem tartom egy csúnya gyereknek magam - mert szerintem egy kapcsolatban ez sokkal fontosabb, mint a külső, hiszen ha valakibe beleszeretsz, az általában a nem külső miatt történik.


Aki szintén unja már a tindert/ismerkedést, de már tökre örülne neki, ha egy hosszú nap után megölelhetné és hozzábujhatna a párjához, az adjon ennek a kiírásnak egy esélyt és írjon légyszíves privátban, kitudja lehet rátalálunk egymásra 😊


Ha pár szót váltottunk privátban akkor én szívesen megosztom az insta/face profilomat.


Ui. Kiemelem mégegyszer, ez nem egy szegszhirdetés. És várom a kedves kommentelőket, addig sem unatkozok 😉


Köszi ha elolvastad, azt meg főleg ha rám is írsz és még lány is vagyxd aki 19-24 éves 😌



márc. 2. 19:48
 1/10 anonim válasza:
Bocsi, hogy offolok, csak kíváncsi vagyok, hogy törlik-e a kérdésed. Nekem az ilyen jellegű “kérdéseimet” mindig pár percen belül törölték. Pedig ráadásul az ismerkedés kategóriába írtam…
márc. 2. 19:59
 2/10 A kérdező kommentje:
Hm kíváncsi leszek, nekem ebben még nincs tapasztalatom.
márc. 2. 20:05
 3/10 anonim válasza:
Nem keresek komolyat. Nem is esek bele az általad behatárolt korba. Csak írkálok mindenhová, ahová nem kéne, mert én is unatkozok.
márc. 2. 20:24
 4/10 anonim válasza:
Nem keresek kapcsolatot de egy netező barátnak örülnék.
márc. 2. 20:29
 5/10 anonim válasza:
Te annyira tökéletes vagy, hogy az már ilyesztő.
márc. 2. 20:53
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

Hát nem tudom ez irónia volt -e, de nem az volt a cél, hogy annak mutassam magam, senki sem az 😌

márc. 2. 21:46
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként egy fontos info lemaradt. Szóval budapesti vagyok.
márc. 2. 23:31
 8/10 anonim válasza:
milyen szakon és egyetemen dilplomáztál?
márc. 3. 02:55
 9/10 anonim válasza:

Ha pár hónapja neked segítettem a Szabó Ervinben könyvet kölcsönözni, akkor tényleg nagyon helyes vagy. :D

Sajnos idősebb vagyok. De ha te voltál, azért megírhatod, kíváncsi vagyok mennyire "kicsi a világ".

márc. 5. 13:18
 10/10 anonim válasza:
Bocsi most nem
márc. 5. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!