Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknak az a nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak az a nagyobb teljesítmény, ha egy nő komoly kapcsolatot akar tőlük vagy ha csak szexet?

Figyelt kérdés
Itt is sokféle hozzászólást lehet olvasni, hogy szexre elmennek vele a nők, de a kapcsolatot már nem akarnak, máshoz meg férjhez mennek, de aztán nem feküsznek le vele. Egyfelől az jó, ha már potenciális párnak tekintik, mert akkor lehet megbízhatónak nézik és esetleg hajlandóak áldozatot is hozni érte, de ugyanakkor meg nagyon előnyös, ha semmi elköteleződést nem kérnek csak hagyják magukat megdugni, az is azt jelenti vonzódnak hozzá. Van egy olyan mondás is állítólag, hogy a maszkulin férfiakkal akarnak szexelni, de gyereket a megbízható pasiktól szeretnének.

jan. 7. 17:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%
Nem mindegy? Boldogságot önmagában egyik sem ad. Ahhoz sokkal több kell. Tulajdonképpen így, bármelyik megadhatja, mert nem ettől függ.
jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lenne a legjobb, ha egy olyan nő mindkettőt szeretné tőlem akitől én is szeretném ezt.
jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Férfiaknak mindkettő.

Mert ez azt jelenti, hogy mindkettőből jelest kapott, mert feltehetően a nő már lefeküdt vele, és utána kapcsolatot is akar. Ez 5*, ha osztályozni kellen.


A nőknek az a nagyobb teljesítmény, ha a férfi kapcsolatot akar velük, mármint komolyat, mert a férfiak köztudott, hogy a legyet is röptében :D, így ha a nő megtudja fogni a pasit, akkor az is 5* osztályzat. Szerintem.

jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%

Nekem az, ha komoly kapcsolatot (aminek természetesen része a szex is).


Volt olyan, aki csak szexet akart elvileg, azóta is a fülemben visszhangzik, ahogy kissé megvetéssel mondja, hogy "nyugi, nem férjnek kellenél". Valamiért jót kuncogok rajta. :D

jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Kitana. ***** válasza:
100%

A szex általában kapcsolat alatt kezd el ritkulni, mert valami nem stimmel, amúgy akivel komoly kapcsolatot akarnak a nők azzal általában szexelni is akarnak. Csak aztán vagy béna a férfi, vagy önző, vagy csak ellaposodik a kapcsolat és az unalom sem túl vágyfokozó, esetleg lusta, ami kiábrándító, stb.

Olyanról még nem hallottam, hogy valaki önszántából, direkt olyan emberrel akarjon összejönni, akivel nem kívánja a szexet már az első pillanatokban sem.

jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#5

És mikor gazdag, öreg, csúnya férfi jön össze szép, fiatal lánnyal? Ott kívánja a nő a szexet?

jan. 7. 17:56
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

6


Szinte biztosra veheted, hogy nem, de hát van az a pénz, amiért megcsinálja az öregnek, amit akar. Ez van.

jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Az utóbbi.
jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Kitana. ***** válasza:
100%
6 Ebben az esetben mindegy, mert se kapcsolatot nem akar a nő, se szexet, csak pénzt. Szóval itt a férfi csak karrier téren teljesített jól.
jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Egyik sem az.
jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!