Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Úgy szeretnék már egy aranyos...

Úgy szeretnék már egy aranyos kis barátnőt. Aki 160 centi körüli, vékony, esetleg vörös hajú és szemüveges. Itt vagy?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot szeretnék. 30/F Budapesti vagyok.

márc. 30. 21:36
 1/9 anonim válasza:

Én 158 centi vagyok, vékony, viszont fekete hajú és csak ritkán hordok szemüveget.

27N

márc. 30. 21:45
 2/9 anonim válasza:

#1


Ok így nem érdekelsz senkit bocs, fesd be a hajad és vegyél szemüveget

márc. 30. 22:11
 3/9 anonim válasza:
ma 22:11 Ne humorizalj. A fekete hajuak a legszebbek!
márc. 30. 22:25
 4/9 anonim válasza:
Én is 160 alatt vagyok, a látásom majdnem tökéletes, cserébe kövér vagyok és nem vörös.
márc. 30. 22:29
 5/9 anonim válasza:
Itt vagyok, de nem teccel, csá
márc. 31. 07:04
 6/9 anonim válasza:
Aztaq*va... XD XD XD De persze, amikor egy csaj csak annyit ír, hogy legyen a pasi 150cm feletti és ne legyen 300 kiló, akkor már megy a savazás, meg az incelhisztike, hogy micsoda elvárások, mit válogat, bla, bla, bla....
márc. 31. 09:39
 7/9 anonim válasza:

6

Itt meg a trollkodás megy, ha nem vetted volna észre 😂

márc. 31. 11:23
 8/9 anonim válasza:
Erre meg fogsz kapni egy 166 centis rib*ncot, aki kellene szemüveget hordjon csak nem akarja felvenni
márc. 31. 22:22
 9/9 anonim válasza:
#8: kontaktlencse is létezik ám, annak köszönhetően nem mindig kell szemüveget hordani és a látásnak is jobb, kevésbé romlik vele a szem. Ez alapján nem kéne ítélkezni.
ápr. 1. 02:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!