Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, lenne kedvetek ismerke...

Lányok, lenne kedvetek ismerkedni? 17/F Baranya megye

Figyelt kérdés

ápr. 4. 19:20
 1/7 anonim válasza:
GET A LIFEE, hallod bro cringe vagy, ott a való élet ott kell ismerkedni, valaki nem lehet annyira ronda hogy ne tudjon a való életben ismerkedni.....
ápr. 4. 20:29
 2/7 A kérdező kommentje:
valaki nagyon menőnek érzi magát, való élet ez is, netán álmodba válaszoltál nekem, vagy mi? nem vagyok ronda egyáltalán, csak nincs meg az önbizalom, de ezzel sem segítettél sokat. Esetleg még 20 pontot nem akartál volna tenni a mondat végére?
ápr. 4. 21:41
 3/7 anonim válasza:
Most hiába mondod ezeket, akkor is gáz vagy tesomsz .
ápr. 4. 21:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát jól van "tesóm" ha te ennyire komolyan tolod miért engem baszogatsz? Nincs jobb dolgod?
ápr. 4. 22:50
 5/7 anonim válasza:
Az 1 es egy nyomorék kis csöves gyerek ne foglalkozz vele kérdező, itt éli magát ki gyakorin,mert a való életben a kutya nem áll vele szóba.Minden ismerkedős kérdés alá oda kommentel valami incelezős gagyi szar szöveget, mert egy élettelen szarevö...
ápr. 4. 23:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi
ápr. 5. 01:11
 7/7 anonim válasza:

Figyelj kérdező az egyest szard le mert nem normális!

Viszont itt ne várd hogy sok jelentkező lesz mert nem fognak annyira írni az ilyen kérdések alá sajnos

Napi szinten több tíz ilyen kérdés születik mindig de nem nagyon írnak oda csak idősebbek vagy meleg/biszex emberek…

ápr. 5. 21:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!