Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiként van értelme leélni...

Férfiként van értelme leélni a maradék életemet (37 vagyok) ha a kisebbségi komplexusom és a gyenge külsőm miatt nem mertem soha megszólitani egyetlen lanyt/nőt se, illetve csak idős, csúnya vagy kövér nők mutatnak érdeklődést irántam?

Figyelt kérdés
Tudom ezt fiatalon kellett volna jobban átgondolni vagy gyakorolni, vagy legalább mostanra gazdag sikeres férfinek lenni, de ez is kimaradt a kisebbségi komolexus miatt, szóval egy testi lelki anyagi roncs vagyok...

2020. szept. 9. 22:00
1 2 3 4 5
 1/47 vantel válasza:
Siess, mer a film a gépből hamarosan kifogy!
2020. szept. 9. 22:30
 2/47 A kérdező kommentje:
#1 nagyon remélem, de akár még 15-20 év is visszalehet...
2020. szept. 9. 22:34
 3/47 anonim válasza:

Milyennek kéne lenned a korodban?

Próbalj ahhoz felnőni és úgy elindulni .

Valami....

2020. szept. 9. 22:41
 4/47 anonim válasza:

attol függ mennyi van még hátra az életedből


úgy élj mintha bármikor meghalhatnál,ahogy leirod magad nincs veszitenivalod

2020. szept. 10. 10:01
 5/47 anonim válasza:

"ha a kisebbségi komplexusom és a gyenge külsőm miatt nem mertem soha megszólitani egyetlen lanyt/nőt se"

Akkor meg mit fosol? A legrosszabbat még nem is ismered, amikor megszólítod és elzavar a faxba. :)

Mondd meg őszintén: mi veszteni valód van pillanatnyilag? Mivel lesz szarabb az életed, ha odamész egy csajhoz és azt mondod neki, szia, Peti vagyok?

2020. szept. 10. 14:32
 6/47 anonim válasza:
37 év? Ez egy csodálatos kor. 30 körüli nöt, vagy lányt is kaphatsz. Ők a legkívánatosabbak. Nincs olyan hogy gyönge külső, vagy mert nem vagyok szèp. Járj nyitott szemmel, légy egy picit bátrabb, és hidd el összejön. Mindenkinek más tetszik, és más a szëp. Nyugi. Összefog jönni.
2020. szept. 10. 15:11
 7/47 anonim válasza:

Van-e értelme?

Figyelj már, ha nincs örömöd az életben, ne várd, hogy majd jön egy nő és csinál neked élvezhető életet. Előbb legyen egy életed, amit szeretnél élni, és csajozz. Lehet nagyon kegyetlen a mondandóm, de senki nem akar olyannal együtt lenni, aki azon tűnődik, hogy szenvedje még ki a hátralevő 30-40 évet az életéből, és azt akarja, hogy más hozzon színt az életébe. Akkor inkább vegyél kisállatot.

2020. szept. 10. 15:51
 8/47 A kérdező kommentje:

#6 nem tudom miről beszélsz, 50 év alatti nő még csak rám se néz egyetlen társkeresőn se.

Nyilván egy sikeres gazdag luxusautóból kiszálló pasi barkit megkap, de a villamosmegállóban egy 37 éves vén szxrnak számít.

Még milyen csodálatos korról beszélsz? A szívroham , elhízás , impotencia nem hiszem hogy az élet legcsodálatosabb dolgai...

2020. szept. 10. 18:50
 9/47 A kérdező kommentje:

#8 milyen örömökröl beszélsz?

A magányos tvzés, éhbérért dolgozás, a nulla szex és az undorodó tekintet mellett legyek nagyon boldog ? Ez kicsit nehezen megy ....

2020. szept. 10. 18:52
 10/47 A kérdező kommentje:
#5 akkor meg minek csináljam ? Hogy a szxr életemet megfuszerezem az arcomba kapott megalázással? Társkereső oldalakon megkapom virtuálisan is. És nem fiatal nőktől hanem ronda dagadt elhagyott öreg nőktől....
2020. szept. 10. 18:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!