Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tényleg itt lehet ismerkedni?

Tényleg itt lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Láttam ilyen kiírásokat. Persze míg a moderátorok nem törölték.

Bár itt már egy 34 éves nőnek nem sok esélye lehet a sok fiatal pipi között 😀.


ápr. 17. 11:43
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
8! Ha tudnád....😀
ápr. 17. 13:03
 12/26 A kérdező kommentje:
10. Nincs konkrét cél.
ápr. 17. 13:03
 13/26 A kérdező kommentje:
7! Amúgy más kategóriában ha nem akarom, hogy írjanak is írnak ezren.
ápr. 17. 13:09
 14/26 A kérdező kommentje:

"Dehogynem srác, ha még nem vagyok se apa, se szüzességem el nem adtam. Nem csak mert gyakorló katolikusként élek hanem mert van normális józan eszem. Te is lány vagy. Nyugodtan írd. Nem vagy se feleség, se anya. Lány vagy. És igen, lehet beszélgetni, nagyszerű dolog az."



Na az ilyenektől mentsen meg a sors!

ápr. 17. 13:14
 15/26 anonim válasza:
Kiket keresel?
ápr. 17. 13:22
 16/26 anonim válasza:
34 nem sok. Nekem például ideális :)
ápr. 17. 13:28
 17/26 anonim válasza:

7-es vagyok

Igen, előfordult ilyen. Nem csak a legfrissebb kérdésekre írtam, de csak ezen a kategórián belül. Mondjuk én nő vagyok 😄

ápr. 17. 13:33
 18/26 A kérdező kommentje:
16. Na látod.
ápr. 17. 13:50
 19/26 A kérdező kommentje:

"na ide figyelj...

ROHADTUL nem vagyok troll és fejezd be az ilyen szöveget, vagy jelentem a kérdésed!!! Mit képzelsz te hogy lehordasz trollnak????

NEM vagyok troll, 45 éves vagyok, alapból értelmes férfi több diplomával és állami alapú munkahellyel! Gyakorló katolikus és NEM troll, SZŰZ és nem hülye barom, aki összefekszik és súlyos szexbűnnel használja ki a nőket..."


A "nem" troll 🤣

ápr. 17. 13:52
 20/26 anonim válasza:

19

Menekülj xd

ápr. 17. 14:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!