Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Összejönnétek olyan...

Lányok! Összejönnétek olyan sráccal aki félénk, 0 szociális élete van, képtelen kommunikálni emberekkel (főleg lányokkal) többi lent ?

Figyelt kérdés
Továbbá sokat alázták suliban ezért olyan érzés számára emberek közé menni mint egy kivégzésre, plusz napi legalább 2 órát tölt poresz nézéssel (valamelyik nap 6 is volt) már annyit recskázott hogy nem áll fel neki egy szimpla jó nőre, olyan irányokba romlott a szexualitása ami egy átlag embernek ijesztő, taszító lenne, az utóbbi 1-2 évben csomó új fétise lett. tehát lányok, összejönnétek egy ilyen fiúval?

ápr. 20. 22:10
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ha IGEN akkor írhattok privátban 20f
ápr. 20. 22:12
 2/18 A kérdező kommentje:
Valaki "javítson" meg
ápr. 20. 22:28
 3/18 anonim válasza:
Megjavítana az orvos, akihez már egy éve el kellett volna menned. Emellett segítenének a barátok, akiket szerezned kéne.
ápr. 20. 22:33
 4/18 A kérdező kommentje:
🤡🤡
ápr. 20. 22:34
 5/18 anonim válasza:
En igen,de nem irok privátot . Foglalt vagyok.
ápr. 20. 22:49
 6/18 anonim válasza:
#4 Hiába rakod a bohóc fejeket (utalva saját magadra), vagy cselekszel, vagy nem lesz senkid.
ápr. 20. 22:57
 7/18 A kérdező kommentje:

"En igen,de nem irok privátot . Foglalt vagyok."


ez így ellentmondás (illetve valszeg kamu) egy normális foglalt ember nem jönne össze senkivel

ápr. 20. 23:00
 8/18 A kérdező kommentje:
alapból tini párkapcsolatokba írtam a kérdést, nem tudom miért tették át ide
ápr. 20. 23:07
 9/18 anonim válasza:
#8 20 évesen nem vagy tini... Plusz legalább nem rontod ott a levegőt XDDD
ápr. 20. 23:13
 10/18 A kérdező kommentje:
de én még tini vagyok
ápr. 20. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!