Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan gazdag nő, aki...

Van itt olyan gazdag nő, aki összejönne velem, vagyis egy szegény sráccal? 30/F

Figyelt kérdés
Nagyon keveset keresek, és nem is szeretem a munkámat. Viszont tudok főzni, mosni, stb. Az ágyban is ügyes vagyok. Szóval szívesen lennék háztartásbeli "férj". :)

ápr. 21. 17:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nincs
ápr. 21. 17:42
 2/12 anonim válasza:

Te ferfinak erezned magad egy olyan no mellett, aki sokkal tobbre vitte az eletben mint te?

Miert lenne jo neked az, ha eltartananak " ferfi " letedre? Nem erezned ezt megalazoan?

Miert akarnal igy elni, budos neked a munka? Miert nem torekedsz arra, hogy te is meguss egy szintet, hogy te is erjel valamit?

Ha meg sikerulne is, szted a no nezne teged barmiben? Vagy ha dobna, akkor nem zuhannal nagyot? Az neked nagyon fajna, ha fentrol hatalmasat zuhannal ahonnan jottel, amibol felemeltek. Szerintem ne akard megtapasutalni....

ápr. 21. 17:53
 3/12 anonim válasza:
Szia! Ferfi is erdekel?
ápr. 21. 17:58
 4/12 anonim válasza:
Aki gazdag, az nem fog téged eltartani, fogad takarítónőt, kaját rendel és tart szeretőt akár, vagy komoly kapcsolatban van egy szintén gazdag pasival.
ápr. 21. 17:59
 5/12 anonim válasza:

Ha szeretőt, alkalmi partner keres egy nő, akkor talán-talán. Viszont abban az esetben mellékes lesz, hogy sütsz, főzöl, takarítasz stb.


Párkapcsolat szempontjából belénk van kódolva a védelmező szerep. Egy férfi, akire a nő és gyerek(ek) támaszkodhatnak. Ha a nő tartja el a munkanélküli párját, társadalmilag az minden csak nem férfias. Biztos létezik kivétel, de nem fűznék hozzá sok reményt. Lottó 5-ös szint.

ápr. 21. 18:25
 6/12 anonim válasza:
*szegény a munkanélküli helyett
ápr. 21. 18:27
 7/12 anonim válasza:
JÉZUSOOM ! bro
ápr. 21. 18:58
 8/12 anonim válasza:

valami gond van az agyaddal? egy gazdag nő soha nem jönne össze szerintem egy olyan férfival akit el kell tartani, mit vársz hogy a nő legyen a férfi szerepben te meg a női szerepben? szánalmas.



ennyi erővel miért nem csináltatsz magadnak vaginát a nő pénzéből? hogy tényleg női szerepben legyél….



szánalmas a mai világ, de az emberek is akik benne élnek eltorzult elvárásokkal.

ápr. 21. 19:02
 9/12 anonim válasza:
Alan Harpernek képzeled magad brooh?
ápr. 21. 19:04
 10/12 anonim válasza:
Maximum idősebb gazdag nő..tudod mi a jó húsleves titka? Öreg tyúk mellé a fiatal répa
ápr. 21. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!