Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan szép nő aki már...

Van olyan szép nő aki már csak azért is egy csúnya,csóró,buta férfival szeretne összejönni,hogy megmutassa hogy nem olyan mint az átlag szép nők?

Figyelt kérdés
Tehát megkaphatna jóképű,gazdag,művelt férfiakat is,de neki akkor is szegény,nem jóképű és nem okos férfi kell.Miközben ő maga szép,okos és jól is keres.Van ilyen?

2020. jún. 5. 13:35
1 2
 1/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Nem hinném. Én sem eszem pacal-pörköltöt, csak hogy megmutassam, minden vékony nő csak salátán és fényen él.
2020. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én ha jóképű lennék,direkt nem csinos nőknek udvarolnék.
2020. jún. 5. 13:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy jön össze valakivel, hogy valójában nem szereti, csak kirakatnak akarja használni az adott férfit, akkor miért lenne jobb bárkinél? Nem mindegy, hogy szépet vagy csúnyát tesz a kirakatba, ha valódi szeretet, vonzódás, kötődés nincs mögötte?
2020. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 de azt nem lehetne mondani hogy anyagilag kihasználja a férfit,mert ő tartaná el.
2020. jún. 5. 13:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak anyagilag lehet kihasználni valakit (én mondjuk nem tartanék el egy felnőtt embert, de engem sem kell eltartani), és húznák egymás idejét, ez sehogyan sem korrekt így.
2020. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A szegény férfi aki eddig kevésnek érezte magát,ezután egy macsóként tekintene magára.
2020. jún. 5. 13:51
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és az ilyenekből születnek az olyan sztorik, hogy az addig magát csórónak tartó pasi kivirul és félrelép vagy dobja a párját, mert ő még nem élte ki magát... Tudod, kinek kell egy ilyen púp a hátára.
2020. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Van. És van olyan jó pali is, aki viszont azért jön össze csóró, buta nővel, mert szép. Na ez micsoda dolog! :D
2020. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért szúrna ki magával? A saját boldogsága fontosabb, mint egy önbizalomhiányos ismeretlen egójának a simogatása.
2020. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom de ezentúl minden este imádkozni fogok azért hogy ne is legyen.

A privát életéből senkinek sem kell valami tanmesét csinálni, PLÁNE NEM azért, hogy a ronda, felszínes férfiak végre abbahagyják a nyígást.

Ha van benned bármi érték, akkor van rá esélyed, hogy találsz part (bár nem tudom hogy készen állsz-e magad mögött hagyni a felszínességet) ha pedig nincs, akkor ne süllyedj le addig, hogy elvard, hogy a nők az irántad érzett szánalmuk miatt adjanak fel egy esetleges jobb párkapcsolatot.


Van még lejjebb ezen a szar oldalon? Mert szerintem nincs.

2020. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!