Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy tudnék olyan nőt találni,...

Hogy tudnék olyan nőt találni, aki szeretne tutujgatni, babusgatni egy férfit?

Figyelt kérdés
Már fiatal korom óta ilyen kapcsolatra vágyom, cserébe egy igazi papucs leszek és mindent megadok neki az ágyban. Szeretném, ha főzne, mosna, takarítana és ügyet intézne, én meg a haverokkal italoznék addig. Bevásárláskor én cipelném a szatyrokat, a ház körüli tennivalókért is én felelnék. Harmincas éveim elején járok, koromhpz képest fiatalos arcom és megjelenésem van.

ápr. 22. 13:25
1 2
 1/18 anonim válasza:
Ez egy kamu kerdes es abbol is irto bena fajta! Szanalmas lehetsz
ápr. 22. 13:48
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés! Biztos vannak ilyen beállítottságú nők, nem minden ember egyforma.
ápr. 22. 14:10
 3/18 anonim válasza:
Irj kicsim 50/N ;)
ápr. 22. 18:48
 4/18 anonim válasza:
ma 18:48 Vagyok...Csak vicc volt :) Pasi vagyok! :D
ápr. 22. 19:16
 5/18 A kérdező kommentje:
te szemétláda! 😃
ápr. 22. 19:58
 6/18 anonim válasza:
ma 19:58 Bocsi...Viszont sok sikert kivanok!!!
ápr. 22. 20:59
 7/18 anonim válasza:
Most jöttem rá, hogy én férfiként erre vágyom, annyi különbséggel, hogy a házkörüli dolgokat azokat megcsinálhatná Ő inkább. Szívesen italozom a barátaimmal én is, amíg Ő dolgozik, de igazából akkor is ha otthon van már.😄
ápr. 22. 22:39
 8/18 anonim válasza:

4

Hát te pasi! Az 50es nők között vannak nagyon is jók, dugható milfek, szóval ez egyáltalán nem volt poénos.

ápr. 23. 00:30
 9/18 anonim válasza:

Én ilyen nő vagyok - de már foglalt!


És nem, nem fiatal...

ápr. 23. 05:41
 10/18 anonim válasza:
Megrágni helyetted a kaját nem kell??
ápr. 24. 06:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!