Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy tudnék olyan nőt találni,...

Hogy tudnék olyan nőt találni, aki szeretne tutujgatni, babusgatni egy férfit?

Figyelt kérdés
Már fiatal korom óta ilyen kapcsolatra vágyom, cserébe egy igazi papucs leszek és mindent megadok neki az ágyban. Szeretném, ha főzne, mosna, takarítana és ügyet intézne, én meg a haverokkal italoznék addig. Bevásárláskor én cipelném a szatyrokat, a ház körüli tennivalókért is én felelnék. Harmincas éveim elején járok, koromhpz képest fiatalos arcom és megjelenésem van.

ápr. 22. 13:25
1 2
 11/18 anonim válasza:

tegnap 00:30

Persze, hogy vannak!...Szar poen volt na :D

ápr. 24. 06:41
 12/18 A kérdező kommentje:
Miért baj az, ha valaki felnőttként is vágyik a törődésre?
ápr. 24. 16:03
 13/18 anonim válasza:

ma 16:03

Szerintem nincs ezzel semmi baj, csak nehogy tul told. Szerintem 1 par tutujgassa is egymast...ne legyenek olyan mordak egymassal.

ápr. 24. 16:53
 14/18 anonim válasza:
Én mindent megcsinálok, főzök, mosok, takarítok , de Te állod a számlát? És még Te a haverokkal iszogatsz, szeretnék egy kutyust! Milyen vagy amikor be vagy lőve? Agresszív? Akkor az ajtóban várlak és már ütök!
ápr. 24. 18:18
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok belőve sosem. Italozni szoktam, de csak mértékkel. Inkább egy jó beszélgetés a haverokkal, természetesen némi alkohol társaságában. Ha sikerül berúgnom, akkor kenyérre lehet kenni. 😀 Én is szeretnék háziállatokat. Anyagilag nem állok túl jól, nincs semmi megtakarításom. Munkám van, de nem a legjobb. Mindig sikerül elherdálnom a fizetésem.
ápr. 24. 18:49
 16/18 anonim válasza:
Ja! Hogy kitartott szeretnél lenni! Erről kérdezd a köpcöst!
ápr. 24. 18:57
 17/18 anonim válasza:

Én naív meg még azt hittem a kérdés alapján, hogy valaki olyat keresel, aki igazán szerelmes lenne beléd és eképpen babusgatna....

Na figyu, te inkább cselédet keresel, fixáljuk le! :))

ápr. 30. 01:40
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem cselédet. A házimunkát beosztanánk. Szeretném ha engedékeny lenne velem, de nagyon bújós is.
ápr. 30. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!