Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi tegyek, hogy megismerjek...

Mi tegyek, hogy megismerjek egy lányt, aki tetszik a suliban?

Figyelt kérdés

Nem mehetek oda és mondhatom, hogy “szia tetszel” vagy “van kedved beszélni?” így random

Árasszatok el tippekkel kérlek

18/F


2023. febr. 17. 07:10
 1/5 anonim válasza:

Én olyan esetekben, amikor nem merek valakihez oddamenni, de szeretnék megismerkedni vele, olyankor írni szoktam. Papírra, kézzel egy üzenetet.


Lehetőleg szép és különleges papírra, de nem hivalkodóra.


A levelemben leírom, hogy Ő tetszik nekem, és azt is, hogy miért tetszik.

(szép a haja, a mozgása, a hangja, mosolya, a kisugárzása, szóval azt, ami tetszik benne, stb....)


Leírom, hogy szeretnék találkozni vele, s azt is hogy mi célból.

(hogy megismerjem jobban őt magát, hogy miket szeret, mik után érdeklődik, mikre vágyik az életben, mik a céljai, stb....)


És megírom, hogy hol szeretnék találkozni vele, és mennyi időre, ha neki is volna kedve hozzá :)


A saját stílusodban írj, a saját érzéseiddel, és nem lesz gond, mert mindenki szereti, ha érdeklődnek utána, ha érdekesnek tartják őt :)

2023. febr. 17. 07:40
 2/5 anonim válasza:

Szerintem semmi esetre se rohand le szerelmi vallomásokkal, meg hogy mit tennél vele, stb. Ha gyakran találkoztok, akkor eleinte csak köszönj neki, mosolyogj rá ilyesmi, aztán legközelebb szintén, de akkor már kérdezz rá, hogy milyen napja van, próbáld valami kedvessel felvidítani, megnevettetni, ha kell, és megnyílik, vigasztalni. Ha beszédes, nem zárkózott, akkor bókolj neki, és mondd meg, hogy szívesen beszélgetnél vele máskor is, akár iskolán kívül is.


És tudd kezelni az elutasítást is és az elfogadást is, mindkettőre legyél felkészülve. Nekem volt olyan, hogy tök hirtelen jöttem össze valakivel, és annyira jól összeillettünk, meg minden, de valahogy nem tudtam kezelni azt, hogy igent mondott a folytatásra, és eltűntem, mert valójában gyáva voltam, csak vágyakoztam.


Tehát legyél kedves és udvarias és szellemes... szerintem ezt mindenki szeretni.

2023. febr. 17. 08:27
 3/5 anonim válasza:
Menj oda hozzá
2023. febr. 17. 09:23
 4/5 anonim válasza:
Én is azt javaslom hogy néha ha közelében vagy köszönj neki, mosolyogj rá, de ennyi, nem kell túltolni a dolgot. Eleinte csak így kezeld hogy amikor észreveszed és közelében vagy köszönj neki, ennyi. Ha úgy alakul hogy hosszabb ideig vagy vele elég közel és Ő sem beszélget senkivel, meg te sem akkor megpróbálhatsz egy beszélgetést kezdeményezni ilyen általános dolgokról dobsz fel témákat, hogy telik a napod stb.... Ha nyitott a beszélgetésre akkor ez menni fog oda-vissza és akkor már csak úszni kell az árral. Ha csak ilyen egyszavas válaszokat ad meg kb nem is figyel rád meg úgy semmi érdeklődést nem mutat feléd akkor engedd el a dolgot, és próbáld meg pár nappal késöbb, lehet rossz napja is vagy csak nincs kedve beszélgetni veled akármi. Nem szabad túlságosan erőltetni sem, meg légy türelmes is.
2023. febr. 17. 09:39
 5/5 anonim válasza:

A legfontosabb, hogy ne legyél túl nyomulos vagy needy.


A legegyszerűbb az lenne, ha van valami közös ismerős, pl. osztálytársa, akit ismersz, és így valamivel közelebb tudsz kerülni hozzá (pl. osztályával vagy a folyóson, látásból már tudni fogja ki vagy). Ez egy jó alap lenne.


A levél, kézzel írott formában szerintem sok. Az meg, hogy célirányosan leírd, hogy mit akarsz, nem jön be. Egy ismeretlen embernél, aki azt sem tudja ki vagy, nem fog igennel reagálni.


Koszonj rá folyosón párszor,.. Keress valami közös ismerőst vagy egy olyan helyet, ahol tudod, hogy gyakran megfordul. (gimiben, a csaj aki tetszett nekem, tudtam, hogy sokat van az iskolai könyvtárban, így én is, idővel pedig a helyzet adta, hogy ki alakult egy alap ismertség).


Ha írsz, akkor a messenger a legegyszerűbb, az nem fura egyáltalán. Indithatsz egy szia, mi újság kérdéssel is akár. Ha reagál, onnantol a, te dolgot milyen irányba viszed a beszélgetést......

2023. febr. 17. 11:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!