Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » LMBTQ felnőttek (25 felett),...

LMBTQ felnőttek (25 felett), akik anyagilag függetlenek a családtól, beszéltek még a szüleitekkel? Milyen mértékig van velük kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy csomó meleg ismerőssel beszéltem, akiknek a szülei 15-20 év totális csend után elkezdtek követelődzni, hogy a nyugdíjas éveiket támogassák.


Erre a felnőtt lmbtq gyerekek nagy része elküldte őket a fenébe azzal, hogy volt rá 40+ évük rá, hogy ezt megoldják.

Különösen azok, akiket anno kiraktak otthonról, 18-19 évesen, és vagy kitagadták őket, vagy csak kínos csend volt a család részéről.


Ti hogy álltok ezzel?


Szóbaálltok a szüleitekkel?


Kell-e ilyen esetben megbocsátani a szülőknek?



2021. okt. 25. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim válasza:
97%

Nem tudom, az én válaszom releváns-e, én jó viszonyban vagyok a szüleimmel, napi rendszerességgel beszélek velük, és szeretnék róluk gondoskodni idős korukban, és nem azért, mert tartozok nekik, hanem mert szeretem őket.

De valószínűleg ha megszakították volna velem a kapcsolatot, és évtizedekig nem beszéltek volna velem, nem hiszem, hogy megbocsátanék nekik.

2021. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
87%
Ha megszakdt a kapcsolat mit vergodnek? Nem tàpogatnâm őket.
2021. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
20%

"Felnőtt lmbtq gyerekek"

Milyen szép kifejezés!😂

2021. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
79%
3maska , a gyerek itt utódot jelent
2021. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A kérdező kommentje:

Mivel a kontextus a szülő-gyerek kapcsolat, a gyerek szó itt nem az életkorra, hanem a családi viszonyra utal.


Mit nem lehet érteni?

2021. okt. 25. 11:20
 6/70 anonim ***** válasza:
21%

"a szülei 15-20 év totális csend után elkezdtek követelődzni, hogy a nyugdíjas éveiket támogassák."

Oké, erre (a követelőzésre) azt mondom hogy egyértelműen kamu. Vagy az ismerőseid kamuznak neked a saját szüleikről vagy te itt nekünk. Sok embernek (beleértve az LMBTQ-t) az áldozattudat a mindene aminek a fenntartásához a valóságot is képesek kiszínezni még ha ezzel másokat is kell befeketíteni.

Mást se hallok (nem csak az LMBT-től) már 20 éve hogy elnyomás, elnyomás, elnyomás. Ez így offenzív, az úgy sértő. Ne használd ezt a szót különben bigott náci vagy, ne használd azt a névmást(!) különben gyűlölködő transzfób vagy. Nem tetszik az XY film? De hát csak erős független nők vannak a főszerepben! Szexista man-baby vagy!

Ha nincs elnyomás (és ezzel együtt elnyomó) akkor gyártanak maguknak az emberek. Mind a kettőt. És torkig vagyok az egésszel, éljétek az életeteket és mindenki mást hagyjatok békén. Mindannyian ugyanazt a sz.rosszendvicset esszük odakint a való életben.

2021. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
91%
nyilván azokhoz szól a krdés akik bevallották otthon hogy melegek vagy biszexek ,erre a szüleik vagy ők megszakitották velük a kapcolatot(mert van ilyen is). Aztán idősebb éveikben a gyerekeik felé fordultak..
2021. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
94%
a szülők hogy támogassák őket.
2021. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
12%

Pszichiáter javallott.

Ez az erőltetett járvány is el fog múlni, mint a sztahanovista mozgalom. A gyökértelen enberek minden idiótaságra befírolhatók, aztán, amikor vége a divatnak, ott maradnak a szégyenükkel, a tönkretett életükkel.

A természet törvényeit nem lehet legyőzni!

2021. okt. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
17%

Bizony, nem csak gyerektartás van, hanem szülőtartás is.


Mondjuk a legtöbb ember törvénytől függetlenül se hagyná éhezni meg utcára kerülni a szüleit..

2021. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!