Alkohol - Gyakori kérdések
Keresés egészség - táplálkozás témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Pont 1 hete vasárnap és 6 napja hétfőn alkoholt fogyasztottam, és még most is úgymond éhesebb vagyok a szokásosnál. Hánytam is sajnos. Nem ittam alkoholt 2 év 8 hónapja egyáltalán. Talán még gyengébb is vagyok a szokásosnál, kissebb súlyokkal edzem. Vasárnap és a hétfő...
A fehér rassz genetikailag hozzászokott a fogyasztásához?
Tartalmazna ugye energiát, sót, segít a majnak epenek, stb. De epeömlést" okozhat a zsír, amiatt, hasmenés lessz?
Én azt tudtam, hogy a Zsír jó, segít az epének, másnapos szervezetkor!
Körtés Somersbyt ittam előtte.
Aki életében először koccint, az hamarabb megérzi az italt, mint egy rendszeresen ivó ember. Na annak a rendszeresen ivónak mennyi kihagyás kell, hogy ugyanannyira megérezze a kevés alkoholt úgy, mint egy absztinens?
Tegnap Sörözés volt! Nem is ettem rendesen, alig ettem. Rosszul is vagyok most nagyon.
Már ettem most, ropit. Hogyan tegyem már most kezdetnek, rendbetenni a bélrendszeremet?
Úgy hallottam abban sok a kalória vagy mi. Alkoholmentesre gondoltam.
Szóval mindegy mennyi alkoholt iszok, mennyire rúgok be, én akkor is megmosom a fogam, mert nagyon vigyázok rájuk, nincs egy rossz fogam sem, de többször is előfordult màr hogy alkohol után hogy ilyen fura érzés volt a fogaimban, mintha zsibbadnának, vagy mintha...
Alkohol miatt van most gondom a hasmenés. Pálinka+sör
Éjszaka meggyűlt epe, most bomlik? Ez lehet a helyzet?
Nálam most ez a helyzet, hogy inkább sütit eszem. Még csak most jött ki rajtam 6 hónap után.
23 éves lány vagyok, tesómmal még mindig a szüleinknél lakunk (ő 21), mert sajnos a tanulmányaink miatt nem tudunk annyit dolgozni, hogy teljen albérletre. Anyám elég szigorú, még mindig próbál rövid pórázon tartani, nemrég például vett egy alkohol szondát és azt...
Tudom, hogy nagyon kevés van bennük, de rengeteg bolti csokiban, sütiben és még sajtba is lehet találni meg rengeteg dologba van, illetve mint megtudtam nagymama is sokszor használ egy kis vanília, rum aromát a kókuszgolyóba amiből ugye nm sül ki. Főleg most a Mikulás...
Iszogatni megyek ismerősökkel ők itatni akarnak de én nem bìrom a piàt jó nyilván rajtam múlik de érdekelne valós lehet vagy sem a filmes kémes sztori.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




