Dalacin - Gyakori kérdések (4. oldal)
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Igazabol mandulagyulladasra kaptam, viszont megallapitottak hogy huvelygyulladasom van kb egy eve Es hol eltunik hol visszajon. Szerintetek ez az antibiotikum jo huvelygyulladasra is( olvastam h nogyogyaszati problemakra is jo) Kozben mar elkezdtem szedni egy eros...
Egészség » Nők egészségeMandula gyulladasra es gyulladt bolcsessegfogra irta fel. Azt mondta 2x2t szedjek.. reggel kettot este kettot Viszont a betegtajekoztaton az van hogy 6 orankent elosztva kell beszedni a napi 4 tablettat. Most akkor hogy szedjem?
Egészség » Immunrendszer, fertőzésekDuzzanat és gennyesedés nincs rajta.
Egészség » Fogak, szájápolásFogínygyulladást kezelem, de egy doboz csak részben mulasztotta el. Mikor ismételhető meg a kúra? Mennyit kell várnom a két doboz szedése között?
Egészség » Fogak, szájápolásDalacint írtak fel rá, mivel beteg vagyok így nem tudok fogorvoshoz menni. Telefonon beszéltem a fogorvossal. Panikbeteg is vagyok, szóval azért kérdezem mielőtt panikrohamom lesz🤦
Egészség » Fogak, szájápolásAzt olvastam abbahagyás után megszünik a probléma? Volt valaki igy? Vagy meg kell nézetni laborba?
Egészség » Nők egészségeNincs semmi egyéb okom. Lesz bajom ha beszedem és semmi bajom nincs? 16 Szemes a gyógyszer.
Egészség » Általános közérzetMa lenne buli. Meg 2 napig kell szednem. Éppen csak annyit innék, hogy becsiccsentsek.
Egészség » Fogak, szájápolásSziasztok! Fülgyulladás miatt Dalacint (300 mg) kell szednem. Azonban pont most lesz a napokban ovulációm. Eddig a mai nap folyamán 3 szemet vettem be. Inkább ne szedjem tovább? Előre is köszönöm szépen a segítséget! ❤️
Gyerekvállalás, nevelés » TeherbeesésVáratlanul elhívtak buliba ma este, a 3.-napja szedem a Dalacint, most este 7kor kellene be vennem a 3.-szemet. Kihagyható esetleg a ma esti 3.-szem és elmehetek bulizni? És más naposságra belehet venni? Vagy mondjam le a meghívást, lesz még buli a jővőbe címszóval.
Egészség » Egyéb kérdésekBölcsességfog miatti fogínygyulladásra írta fel a fogorvos a Dalacint. A panaszaim már elmúltak, a gyulladás lement és semmilyen fájdalmam nincs, viszont még van 2 szem. A mai nap miután bevettem a szokásos adagom, rá 2 órára begörcsöltem és elkezdett menni a...
Egészség » Fogak, szájápolásTegnap elkezdtem szedni a fogamra Dalacint, viszont a fájdalmat már nagyon nehezen tudom elviselni, aludni sem tudok miatta. Metapirint lehet mellé szedni, amíg nem jutok el fogorvoshoz?🥲
Egészség » Fogak, szájápolása dalacin leviszi
Egészség » Fogak, szájápolásIgen tudom, hogy hasproblémákat okoz stb. De a fogfájásnál minden jobb!!! Probáltam lenyelni de nem megy. Kiöntöttem a porját és lenyeltem vízzel. Konkrétan majdnem összehánytam magam, de lenyeltem. Így is kifejti a hatását? TÉNYLEG nem tudom lenyelni az szóba se jöhet
Egészség » Egyéb kérdésekPár nappal ezelőtt begyulladt fog miatt írtak fel Dalacint, tegnap beteg lettem fáj a mandulám, láz stb.. A Dalacin erre is jó?
Egészség » BetegségekAz ínyemeről a duzzadás miért ment át az arcomra? Az íny fájás is elmúlt.
Egészség » Fogak, szájápolásFel van dagadva az arcom. Egy hatalmas pukli nőtt gyökérkezelés után az ínyemre. Ma újra tisztították, kaptam rá dalacint. Mellé milyen gyulladáscsökkentőt szedhetek? Algoflex forte mehet?? Gingisollal is ecsetelem. Kamilla vagy körömvirág teát hogy kell rá használni?...
Egészség » Fogak, szájápolás5 napig szedtem dalacint, az utolso szem elott vettem eszre hogy apro pattanas szeru pottyok jelentek meg vegig a mellkasomon es a vallam felso reszen, illetve mara a homlokomon is megjelentek... Nagyon kellemetlen es zavaro. Ez lehet a dalacin mellekhatasa? Ilyet...
Egészség » AllergiákDalacint irt fel nekem az orvos este 1 szemet és reggel 1 szemet vettem be de reggel arra kelltem hogy nagyon fáj a gyomrom és görcsöl is olyan mint ha hullámokba jönne a görcs ( az nap reggel 1 normaflore ittam és délbe is egyet). Beszéltem az orvosommal hogy mit...
Egészség » Egyéb kérdésekMost Cataflam nélkül megbolondulok.
Egészség » Fogak, szájápolásSziasztok 6. Hétben vagyok dalacint kaptam ami égeti a nyelőcsővem es hanyok tole. Bakteriális fertőzésre kaptam de mar nem birom szedni. Az orvoshoz majus 5.en kell mennem. 4 napig szedtem. Ez igy árthat? Abbahagyom a szedését es mar csak a gynoflor huvelykupot alkalmazom.
Gyerekvállalás, nevelés » TerhességSziasztok! 5. Hétben vagyok. Bakteriális fertozesem van igy a nőgyógyász a terhesseg megállapításakor dalacint irt fel gynoflor hüvely tablettával. Szedte valaki ugyan ezt a kombot ugye ez nemárt?
Gyerekvállalás, nevelés » TerhességMinden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




