Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2019-es forgalmi vizsga?

2019-es forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom sok kérdés van róla de 2 hét múlva vizsgázom és én is izgulok már.

Azt szeretném tudni hogy aki ebben az évben volt vizsgázni az vett észre valami új dolgot vagy még mindig ugyanolyan mint amit régebben itt is írtak?



2019. júl. 24. 01:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Agh éj holnap vizsgázom, én is nagyon izgulok😬😬 Nálunk nincs semmi új, ami meglep az az hogy 45°os parkolás és késifékes indulás nincs a vizsgán nálunk. Szorítok érted!
2019. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én*
2019. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig ugyan olyan. Ellenőrzöd az autót, beülsz, vb-től függően vagy választhatod a feladatokat, vagy húzol, elindulsz, fékpróba, mész tovább, követed az oktatód utasításait, akkor csinálod meg a feladatokat amikor kéri.

Sok sikert nektek :)

2019. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"akkor csinálod meg a feladatokat amikor kéri."


Pontosítva, akkor csinálod meg, amikor az szabályosan végrehajtható.

Forgalmi vizsgán előfordulnak olyan utasítások, amelyek az elhangzás után nem hajthatók azonnal végre, mert akkor szabályt sért a vizsgázó, azonnal megbukik.

Ezekben az utasitásokban semmi rosszindulat nincs, a vizsga része az is, hogy fel kell ismerni a helyzeteket, a szabályokat betartva cselekedni.

Pl egy megfordulásra alkalmas hely,bha csak többszáz méterre van, akkor addig ne akarj megfordulni.

2019. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de ez egy olyannak aki forgalmi vizsgát tesz, egyértelműnek kell, hogy legyen
2019. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
75%
El ne felejtsük hogy korrupt köcsögök 1000% ban megy a lopás sikkasztás pénzmosás ugyhogy figyelj oda ha ugy buksz hogy jogtalan akkor fogyasztovédelem és ha azok is leszarnak akkor rendőrség ... De az a baj hogy nomoznak a vb ellen és a közlekedési hatoságok ellen... Titoktartási kötelezetségük van
2019. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2019. júl. 27. 11:03
 8/9 gizmo93 válasza:
100%

Sziasztok. Én most voltam szerdán délután (júl. 31) és sikerült :)

Én is nagyon izgultam, sőt még délelőtt voltam vezetni és 4-szer megbuktam volna (első tolatva párhuzamos, másik három meg jobb kezes utca 30as zónában)

Pesten a Vas Gereben utcából indultunk. Átnéztem az autót igazából le se szarta a vb :D az oktatóval beszélgetett közben. Húztam útvonalat Y fordulás meg hátra párhuzamos.. amit még délelőtt elbasztam. szóval meg volt az idegesség szint. Szerencsére sikerült mindkettő. 3 hibapontot kaptam. Egyik egy jobb kezes utca, pont egy teherautó parkolt jobb párhuzamosan így később vettem észre a jobb kéz felől lévő utat, egy kicsit nagyobb fékkel de időben sikerült lassítanom. Másik pedig fordultam ki jobbra 2esben, nem volt elég lendület és dobált az autó, de gyors kapcsoltam fejben is meg a váltót is :) így nem volt gond.

A végén még az oktató is megdicsért hogy összességében szép volt.

Sok sikert :)

2019. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok:)

Én nemrég végeztem nekem is sikerült!

2019. aug. 7. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!