Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Találtam egy nagyon szép bmw...

Találtam egy nagyon szép bmw 520d 800k-ba valós 310k km-el. Kiváncsi lennék ehez a kasznihoz eleg e a 136le? És 4 hengeres dizeles motorol vélemény? Csak normális válaszokat várok és tudom hogy egy bmw költeni kell rá!

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem volt ilyenem, de ahogy nézem üresen ez az autó 1,5 tonna fölött van. Ehhez képest a 136 lóerő nem tűnik túl soknak. El lehet vele közlekedni, de szerintem nem lesz átlagosnál fürgébb.
2019. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
70%

800százért egészen korrekt tyúkolnak való 5-ösöket osztogatnak.......a 310-et meg szorozd meg vagy kettővel nyugodtan es akkor nagyjából a közelében leszel a valos futásnak!

Ez a 20D meg szinte az E 46-ba is kevés nem hogy egy attól még nagyobb testbe!

Egyebkent volt ma egy hasonlo bmw-s kerdes,ott szuletett egy klasszikusnak nevezhető valasz amivel 100%-ig egyet ertek!Be is masolom ide:

Három okból fog rámenni inged-gatyád.

1. Öreg.

2. Dízel.

3. BMW.

2019. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, eleg lesz ne hallgass senkire vedd meg
2019. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Megvetted???
2019. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!