Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is kiemelkedik a...

Szerintetek is kiemelkedik a Mercedes a német prémium autók közül?

Figyelt kérdés
Én személy szerint mindig is úgy tekintettem a Mercedes-re hogy kiemelkedik a német prémium autók közül. Nem tudom hogy ez csupán csak elfogultság e de én így vélekedek. Ha egy S class-t nézünk egy 7-essel szemben vagy A8-al nektek nem emelkedik ki egy kicsit az S-class hogy hát az mégis csak más kategória ? Vagy ha sportautók terén tekintünk egy R8 mikor lesz szebb egy SL63-tól de úgy őszintén ? Szerintem soha az életben. Vagy tekinthetünk terepjárókra és szedánokra is : GLE VS X VS Q ? E VS 5 VS A6 ? Lehet csak én látok bele túl sokat a Mercedes-be de bármelyik kategóriát is vesszük alapul valahogy más a Mercedes szerintem... Van aki esetleg még így vélekedik ? Tudom hogy természetesen ízlések és pofonok ez a német prémium autók téma csak úgy általánosságban érdekelne hogy a többség is hasonlóan tekint e mint én. Illetve még egy kérdés: Ha tehetnéd akkor a 3 márka közül melyiket vásárolnád meg és azon belül melyik típust ?
2019. júl. 27. 04:38
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
A kb 2010 előtt gyártottak nekem is jobban tetszettek, mint a többi német prémium. Mióta bevezették ezt az új dizájnt és mindegyik ugyanazt az unalmas, jellegtelen maszkot kapja, azóta nem. De szerintem majdnem minden autógyártóról elmondható, hogy elég gagyi dizájnt alkalmaznak kivül-belül egyaránt. Főleg a belsőkért fáj a szívem. Ma már nem tudnak egy otthonos autóbelsőt csinálni? Mostantól annyi lesz, hogy lesz egy nagy érintőképernyő középen, felül még két szigorúan téglalap alakú légbeömlő?
2019. júl. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te eldöntötted, h szebb, ennyi. Szerintem meg a BMW jobban néz ki. Melyikünknek van igaza?
2019. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Egyikőtöknek sem.

Egyformán igénytelen, hatásvadász valamennyi.

2019. júl. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akartam írni okosakat, de aztán láttam, hogy te a kiemelkedést csak a szubjektív szépérzetedben méred, azt is csak a kültérben így nincs nagyon értelme. Neked becsípődött a Mercedes, így felesleges vitatkozni rajta.
2019. júl. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az Audi,mindig is a kényelemről fog szólni.

Az Audi nem akar "sport autó" lenni.

Bár van rs,s változat is. De úgy az alap modelleket véve.

Pl az A6.

Lehet vele sportosan közlekedni,de mindig is egy luxus kényelmes autó marad.


A BMW már sokkal inkább akar sportos lenni,mintsem kényelmes. A kemény futómű és a hátsó kerék hajtás miatt.

Pl az e46-os 3as bmw-t sem egy luxusautónak szánták.. szerintem!



És akkor jön a Mercedes. Ő valahol nekem,mindig a kettő között fog "lebegni" bár tényleg más,mint az utóbbi két márka,nekem személy szerint semmivel sem szimpatikusabb. (De nem mondom azt,hogy ingyen nem fogadnék el eggyet😅)



Ha tehetném egyiket sem választanám,mert az első szervízre sem lenne pénzem,nemhogy még évekig hajtsam is őket.

Talán egyszer 🤗

2019. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1-es! szerintem pont hogy a 2010 után gyártott Mercedesek a szépek. Abban viszont nagyon igazad van hogy ez a tegyük telis tele kijelzővel a belteret ez nagyon nem szép mert valóban annyi lesz a jövőben majd csak a belső design mint amit le írtál.... De bízzunk benne hogy mégsem.



2-es! Szerintem nekem van igazam. A BMW az egy kisgyerek a Mercedeshez képest mindenféle téren. Na jó viccelek. Írtam is egyébként hogy ízlések és pofonok ha neked a BMW-k jelentik akkor csak nyugodtan! Engem nem zavar.



3-as! Igénytelen a BMW és a Mercedes ? Igazad van! Egy Swift vagy valami soha nem romlik el Toyota az igényesebb,szebb,minden tekintetben jobb. :)



"Akartam írni okosakat, de aztán láttam, hogy te a kiemelkedést csak a szubjektív szépérzetedben méred, azt is csak a kültérben így nincs nagyon értelme."


4-es! Rendkívül okos ember lehetsz ha akartál írni okosakat! De bátran írj! Mert hogy ki kell hogy ábrándítsalak egy kicsit: Nem a szépérzetemben mérem a Mercedest és nem a kültér az ami meghatározó tényező. Összességében szerintem bármit is veszünk alapul a Mercedes a nyerő mindenben nálam.



5-ös! Érdekes ahogyan tekintesz az Audira! Tudom ez már extrém szintű elvakultságnak fog tűnni de sajnos le kell írnom: Szerintem pont hogy a Mercedes az igazi vérbeli kényelmes luxus autó és inkább mondanám kényelmetlen sportosabb autónak a BMW-t és az Audi-t.... Illetve abban sem értek egyet hogy az Audi nem akar sportautó lenni. Ha a kényelmes luxus autókról szólna csak csupán akkor hidd el hogy nem léteznének egyáltalán R8,RS,S modellek. De köszönöm azért hogy írtál és mindenki másnak is köszönöm a kommenteket.

2019. júl. 28. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!