Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mások szerint is rondábbak...

Mások szerint is rondábbak kívülről a mai prémium/luxus autók mint a régebbiek?

Figyelt kérdés
Az F01 es BMW olyan szép autó. Kijött az új hetes 2015 ben ha jól tudom és sokkal rondább lett mint az előző, elől is meg hátul is, ráadásul kapott ráncfelvarrást idén és ronda nagy "veséket" is kapott, rondább lett mint a ráncfelvarrás előtti. Kijött a BMW X7 ami szintén gusztustalan "veséket" kapott. Egy régebbi X6 sokkal szebb de az X5 is szebb. Az mai CLS osztálynak is rondábbak a lámpái mint az előző generációsaké. Az új Audiknál is jobban néztek ki szerintem a régiek mondjuk olyan 2013 tájékán.

2019. júl. 16. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
bmw-k 20 éve ugyanúgy néz ki, csak a disznóorrot növelik néha pár centivel.
2019. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem igaz első! Az első és a hátsó lámpákat el elrondítják.
2019. júl. 16. 21:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Tudod ízlések és pofonok, amúgy meg az autógyártók sem hülyék még ha sokan azt is hiszik.


Egyrészt megtervezik, hogy kijöjjön a légellenállás a lehető legjobbra az adott formához, tekintve, hogy ez a fogyasztásra igencsak erős hatással van, innentől meg jön a design rész, ahol azért elég erőteljesen felmérik a piaci igényeket, divatot stb stb, nem csak ógy csinálják, hogy na oké ez most legyen ilyen, mert miért ne.

2019. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Nálad ennyi összesen a "prémium" autó, hogy béjemvé, ódi, meg merci? :-) Nagyon szűken nézed a világot, de sebaj, egyszer majd felnősz te is (valószínűleg). Kérdésedre a válasz, hogy nem mindenki a te szemüvegeden keresztül nézi a világot, a fenti gyártók formatervezői szerint ezek jelenleg szépek, ez kell a népnek (ja, a népnek nem, nekik a VOLKswagen kell, ha érted).
2019. júl. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szebbek az újak, bár nem én vagyok a vevő közönség, ahogy gyanítom te se.
2019. júl. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az összes márkánál egyfajta lejtmenet van ilyen tekintetben.
2019. júl. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 D. Brasco ***** válasza:
Ízlésről vitatkozni.......kb mint éjszaka színekről........
2019. júl. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma 6:59 Nem tudom melyik formatervező szerint szép ez [link] de nagyon rossz lehet az ízlése.
2019. júl. 17. 13:27
 9/11 A kérdező kommentje:
Legalábbis szerintem amit linkeltem ronda.
2019. júl. 17. 13:42
 10/11 D. Brasco ***** válasza:
72%
Szerinted ronda.....a masik 1 milliard kinai meg akiknek valojaban gyartottak zabálják!Ugyhogy erről ennyit!Nxilvan nem veletlenul terveztek olyanra amilyen!
2019. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!