Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a következmény ha befékezek...

Mi a következmény ha befékezek az oktatónak (vizsga helycsere után)?

Figyelt kérdés

Tehát miután megbuktam ugye helyet kell cserélni az oktatóval és én kerülök az anyósülésbe.

Viszont a tanulóautón ott is vannak pedálok és fékezek egyet az otktatónak én. Vagy épp rosszkor adok gázt.

Milyen következményekkel járhat?


(elméleti kérdés)



2019. júl. 27. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Elméletben ha én lennék az oktató és csinálnál egy ilyet, fonákul olyan pofont kapnál hogy elvesztenéd az eszméletedet.
2019. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Gyakorlati válasz: néhány évig biztosan meg fogsz még bukni a vizsgán.
2019. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Leadják rólad az infót mindenkinek, és ettől kezdve a lehető legtöbb pénzt fogják legombolni pótórákért, viszont a vizsgán tutira nem fogsz soha átmenni. Ha kell elvisznek egy olyan szivatós kereszteződésbe, amit biztos elrontasz. Ha megpróbálkozol borítékkal, még le is sitteltetnek megvesztegetési kísérletért.


Ezen kívül még akár a helyszínen is megszivathatnak, a közlekedés rendjénekl megzavarásáért.

De hogy felkerülsz a f__z végére, és soha nem jössz le onnan, az biztos.

2019. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem fogsz az anyósülésre kerülni.
2019. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van erre valami jó szivatós procedúra.


Tuti kapsz eltiltást pár évre, illetve tekintve, hogy aki ilyet csinál, annál nincs minden redben fejben, így pszichológiai alkalmassághoz köthetik a későbbi jogosítvány szerzést is.

2019. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jut egyáltalán ilyen az eszedbe?
2019. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 vmay válasza:
25%
Szerintem vicces lenne :D
2019. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ez már csak utólag jutott eszembe, persze nem mertem volna megtenni. Amikor a sikeres vizsgám után mentünk az oktatómmal a következő tanulóért, az oktatóm átment a piroson és azt mondta hogy "Bocsi, de most sietek." Előtte meg mondta viccből hogy most én oktatom őt :D Akkor lehet hogy vicces lett volna ha befékezek, de nem mertem volna.
2019. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy be leszel fosva, hogy eszedbe se jut vicceskedni. Vagy hátra ültetnek. Vagy ott helyben kihajít a kocsiból és menj ahová akarsz. A vizsgabiztos a tanú.
2021. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!