Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kresz vizsgára elég sok...

Kresz vizsgára elég sok tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
3 napom van készülni és nem tudom, hogy át tudom-e még venni a könyvet is. Gyűlölöm az egészet...

2019. júl. 28. 04:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, elég ha magtanulod hogy,: a, b, c.
2019. júl. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én végig ültem a tanfolyamot annak idején, meg megcsináltam összesen kb 10 tesztet és meglett. Miért 3 nappal előtte készülsz? Nem lehetetlen egyébként.
2019. júl. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

10 0000 kérdésből dob a gép a vizsgán. Pont azért, hogy az ilyen barmok ne tudjanak átmenni.

Amikor majd halálos tömegszerencsétlenség gondatlan okozása vádjával állsz a Bíró előtt, akkor majd azt fogod mondani, hogy De hát a teszten a B volt a helyes?

2019. júl. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha gyűlölöd, akkor minek csinálod? Hagyd A francba a jogsit, nem mindenkinek való a vezetés. Inkább fejezd be, mint hogy balesetet okozz később.
2019. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mondok neked valamit, úgy lett meg a kresz vizsgám, hogy órára sem jártam, és otthon se gyakotoltam.(Könyvem meg nem is volt) Egyszerűen sokat utaztam faterral és mindig tanított. 73 pontos lett a kresz vizsgám.
2019. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudom, hogy át tudom-e még venni a könyvet is"

Normális, épelméjű ember a könyvvel kezdi...

2019. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 nap áll rendelkezésedre, akkor valóban az a legjobb,, ha sok-sok tesztet kitöltesz, és megjegyzed a hibáidat.
2019. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz megbukni, akkor vedd át a könyvet is.
2019. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2019. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!