Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért félek attól hogy nemtudo...

Miért félek attól hogy nemtudom megcsinalni a jogosítványt?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva 18 leszek és nagyon szeretnek jogsit de nem merem megcsinalni.

és nemtudom miért mert egy csomó olyan ismerősöm megcsinálta akiről nem hittem volna h megtudta volna csinálni

felek h nekem nem sikerül és hogy rosszul csinálom a családba mindenki nagyon jól vezet


2019. júl. 28. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyáva vagy . Mégis honnan tudná ezt bárki is.
2019. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező 18 évesen jogosítványt szerezni, és semmi gond nincs abból, ha néhány év múlva csináltatod csak meg.

Lehet később érő típus vagy, ezt mi nem tudhatjuk, mi is az oka a félelmednek, de félve nem is ajánlott elkezdeni, majd, ha megérlelődik benned, hogy "nekem ez kell, megcsinálom".

2019. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ha veszel 40-50 órát addigra szinte lehetetlen nem megtanulni. Nekem is nagyon nehezen ment eleinte, mondjuk én nem tartottam tőle egyáltalán, de 40 óra után elsőre levizsgáztam. Nem olyan nehéz mint amilyennek gondolod, csak bele kell szokni, ami valakinek 10 óra, valakinek 50. 17/l
2019. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pl nem féltem amikor kezdtem vezetni, de nekem anyám 1-1,5 év alatt teljesen szétzilálta az önbizalmamat.


Majd ha vásárolni akarok autót, elmegyek előtte oktatóhoz. Addig meg nem "kötelező" vezetni.


19F

2019. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!