Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik elektromos kerékpár...

Melyik elektromos kerékpár nézz ki legjobban?

Figyelt kérdés
Hello! szemezgetek az elektromos bringákkal melyhez nem szükséges jogosítvány, és amelyek motor formára hajaznak, érdekelne kinek melyik tetszik legjobban, a robogó illetve bicikli féleségek annyira nem jönnek be, persze van kivétel, de még keresem az igazit... olyat végképp nem szeretnék amivel kiröhögnek... mindenképpen valami modernebb érdekelne ami még jól is nézz ki, tudom.. tudom, nehéz kérdés de biztosan van ilyen! :)

2019. júl. 28. 15:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha érdekel(nem eladó :D):

Nálam lakik egy Ebretti 518. 1500w motor van benne, 4 db akksival, így megyek vele 50-et. 300w motor nem hiszem, hogy 20-nál többet menne.

[link]

2019. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
2019. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Ez az igazi amit utoljára linkeltem.
2019. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Vagy ez [link]
2019. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
na ez, EZAZ! Ezek brutál jól néznek ki, csak kár hogy kb megfizethetetlenek, ha jól számoltam, lehet hülyeséget írok de ahogy átszámoltam simán 1,5 milla, vagy 2.... és sajnos kár hogy teljesítménye alapján jogsi nélkül egyik sem vezethető, ám baromi jól néznek ki, de igazság szerint ezt a témát én már elengedtem, a jogositvány elengedhetetlen szóval meglesz, egyszer csak reméljük minnél előbb! :D
2019. aug. 9. 07:56
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát nem jogsival megy, árammal! :D
2019. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!