Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gázadásra rángat az autó. Mi...

Gabu70 kérdése:

Gázadásra rángat az autó. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Ven egy Mazda xedoa 6 1.6 autom. A probléma a következő: 1500 fordulat körül gáz adásra rángat az autó majd ez 2000 fordulatnál elmúlik. Nos nem gyorsulni akarok vele 1500ról hanem ha 2500 nál elváltok akkor visszaesik 1500-1600 körülire a fordulat és ugye ez normál haladás nem előzés stb. Mi lehet ennek az oka? Van aki azt mondta hogy semmi baja ez természetes. De van egy 1.4 seat cordobám és annál nem tapasztaltam ilyet továbbá még egyik autónál sem amit vezettem.
2019. júl. 29. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet koszosak a szelepek.

Gondolom benzines. Ha jót akarsz váltás után 2,2 a fordulat legalább. Ha így váltogattál, 6 hónapig akkor elkoszoltad a motort.

Autópálya, legalább egy óra 130-cal.

2019. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ megpróbálom akkor kicsit hajtani a kocsit és "sportosan" járni vele pár napot hátha segít, mivel nincs alkalmam most autópályázni
2019. júl. 29. 21:21
 3/4 vmay válasza:
Nem az a lényeg, hogy gyorsan menj, hanem hogy próbáld meg kihuzatni egy kicsit magasabb fordulat tartományokig
2019. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám volt pár éve, cseréltem gyertyákat, kábeleket és trafót, és a rángatás megszűnt. Kb. 150000 km volt akkor az autóban (újonnan, szalonból került a családba, tehát nem tekert órás kocsiról van szó).
2019. júl. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!