Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jó a középre tett...

Miért jó a középre tett műszerfal?

Figyelt kérdés

Nézegettem Yarisokat,tetszenének de a műszerfal elrendezést nem értem,mi értelme van annak hogy középen van a sebességmérő stb?

Nem ültem még ilyen kocsiban,de elég kényelmetlen lehet hogy oldalra kell kuksolni hogy lásd mennyivel mész

Akinek ilyen autója van/volt,mennyire tudtad ezt megszokni?


2019. júl. 31. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Ez minden ilyen autónál fura. Ha huzamosabb ideig használod már nem is annyira zavaró.

Hozzá lehet szokni.

2019. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Dizájn. Semmi más. Értelmet ne keress mögötte.
2019. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Citation ***** válasza:
80%
Én azért szeretem, mert autóválasztáskor segít a választásban. Középre tett műszerfal kizáró ok. Ennyivel kevesebb autó között kel kutatgatnom. Eddig bejött.
2019. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanazt a műszerfalt lehet használni a jobb és balkormányos kivitelekben (minimális átalakítással) A Yarist gyártják mindkét verzióban szerintem a spórolás az oka.
2019. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén is néz ki meg szerintem célszerűtlen is.
2019. júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Először, valamikor a 2000-es évek legelején vittek olyan Yarisban, aminek a műszeregysége középen volt jó messze a vezetőtől.

Én is furcsállottam. Biztos meg lehet szokni, de szerintem nem is túl praktikus. Nagyon el kell vinni a tekintetedet, ha tudni szeretnéd mennyivel mész, nem elég csak magad elé pillantani. Szerintem nem véletlen, hogy az autógyártól 90%-a nem ezt a megoldást használja.

2019. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3%
Teljesen jó kocsi a Yaris ilyen szempontból is! Egy idő után meg lehet szokni, a sebességet meg úgysem nézegetem 5 másodpercenként, váltásoknál pedig a motorhangra hagyatkozom.
2019. aug. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Abban az autóban semmi sem azért van úgy, mert jó, hanem mert egy elba**zott konstukció alapból.
2019. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

#8


Azért lett az év autója 2000-ben igaz?

2019. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
Az nem sokat jelent.
2019. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!