Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jó a középre tett...

Miért jó a középre tett műszerfal?

Figyelt kérdés

Nézegettem Yarisokat,tetszenének de a műszerfal elrendezést nem értem,mi értelme van annak hogy középen van a sebességmérő stb?

Nem ültem még ilyen kocsiban,de elég kényelmetlen lehet hogy oldalra kell kuksolni hogy lásd mennyivel mész

Akinek ilyen autója van/volt,mennyire tudtad ezt megszokni?


2019. júl. 31. 21:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
17%
Ha elb*szott, akkor miért válaszották meg? Várom a véleményed.
2019. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Nézz rá, és meglátod. Közel sem olyan megbízható, problémamentes modell a Yaris, mint ahogy azt a Toyotás legendák sugallják. Hogy az év autóját mi szerint választják? Maguk a szavazók sem értik, nagyon életszerű, hogy Lamborghini, Porsche, S-klass Mercedes, Toyota Yaris, és mondjuk VW Passat közül kell választani egyet.
2019. aug. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%
A párom jelenleg egy 2000-es 1.0 Yarist hajt. Nem azt mondom, hogy hibátlan, de nagyon megbízható.
2019. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!