Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 30 felett milyen kategóriájú...

30 felett milyen kategóriájú autóval illik járni? Mi az ami nem ciki, nem égő?

Figyelt kérdés

2019. aug. 2. 13:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
30 felett egy férfinek illik autóval rendelkeznie, ne a régi KGST darabok közül legyen!
2019. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 D. Brasco ***** válasza:
78%
Ilyen felfogással hidd el mindegy milyen autóval jársz.........inkább ez a kérdés ciki,de nagyon!
2019. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%

Mindenképpen magas építésű SUV, vagy kisbusz.Alacsony építésűben talán egy aranykerekű Subaru gyári hanggal.

De egészbiztosan nyerő egy legalább hathengeres benzines, aut váltós Mercedes.

2019. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

"illik járni"?

Attól függ, hogy hova.


Pl. munkába, ahol csak beállok a parkolóházba ott kb mindegy, csak ne okádja a füstöt.


Ha üzletszerzéshez, kapcsolattartáshoz (is) kell, akkor pedig legyen az autó céges, lízingelt. Így kb mindegy a típusa, biztosan legalább középkategórás lesz és max 3-4 éves.


Ha pedig felvágni kell vele, akkor legyen valami luxus, de bérelt vagy szintén lízingelt, hogy minél több költségét le lehessen írni.

2019. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

30 felett már illik gyártulajdonosnak lenni, 5-6 Horvátországban található örök panorámás nyaralóval rendelkezni és 7-10 Ferrárit birtokolni... meg 180 cm-nél magasabbnak lenni.


Ami a valóság, mindegy, ha akar közlekedni akar vezetni akkor bármely műszakival rendelkező autó is megfelel, tudom, hogy az autó mutatja, hogy jó ember vagy e vagy nem ( régi Swift= csóró BMW = istenkirálycsászár ) , de hidd el normális ember nem azt nézni, hogy milyen autód van.


30 felett leszek 9 év múlva, addigra szeretnék venni egy 5 ajtós Lada Nivát és csapatni az erdőbe, de van aki Mazda mx-5 típusú autót szeretne és csapatni a hegyekbe, élvezni a kanyarokat... van aki John Deere traktort szeretne és saját maga földet művelni. Van aki meg leragad ott, hogy " milyet kellene venni, hogy osztálytalálkozón körbeálljanak ".

2019. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
30 év fölött már általában nem foglalkoznak iylesmivel, hogy ki mit gondol hanem azal jar ami neki tetszik.
2019. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Én em teljesen értem a kérdést... Miből következik, hogy aki elmúlt 30 éves az feltétlenül mind ügyvezető igazgató?

Látok öreg papákat (akik biztosan elmúltak 30 évesek) szakadt öreg kisautókkal. Szóval az hogy ki milyen autóval jár nem épp életkor függvénye.

Én pl 36 éves vagyok, egyszerű diplomás alkalmazottként dolgozom. Egy Opel Astra K-m van. Egyáltalán nem érzem cikinek. Ezt engedhettem meg magamnak újonnan és az igényeimet teljes mértékben kielégíti. Arra hogy eljárjak dolgozni, meg néha erre-arra abszolút nem hiányzik egy nagy prémium bálna.

2019. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Inkább a kérdés ciki, de nagyon! Aki a külsőségeknek akar megfelelni betegesen, az csak tönkre vágja a saját anyagi biztonságát. Ezt tapasztalatból mondom. 30 évesen az embernek legyen már annyi esze, hogy tudja, nem az autó teszi őt valakivé.
2019. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Ogurecc a mérce appám

[link]

2019. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Amilyennel akar. Közlekedési eszköz. Feladata, h elvigyen a-ból b-be.

Csak a hülyék szemében státusz-szimbólum. Se okosabb, se szebb nem leszel egyetlen típustól sem.

2019. aug. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!