Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan űzhetném hobbimat...

Hogyan űzhetném hobbimat akadájmentesen?

Figyelt kérdés

Hogyan motorozhatnék akadálymentesen? Ott a baj, hogy apa nem hagyja, hogy vegyek egy nagyobb motort (50ccm és Yamaha robogom van) saját pénzem van amiből vehetnék legalább egy 125 2t be, a benzint is saját pénzből veszem, azért kéne, hogy birjon hegyre menni és tudjak vitetni is vele (nagyon szeretek vitetni, főleg lányokat) de mivel Erdélyben élek így sok a hegy és ott már nem elég az 50ccm 2t be, nem hagyják, hogy nagyobbat vegyek, viszont azt igen, hogy ezt eladjam és abból a pénzből másikat venni. De annyiért nem adnak sokkal nagyobbat sajnos,akkor hogyan lehetne nagyobb motorom?, amugy apa nem azért nem hagyja a motort mert a kenyér hejett lenne motor, hanem mert az nem hoz hasznot, pedig az előtt egy tehenet vettem meg utána egy borjút is, ezért van nekem lóvé a motorhoz meg benzinhez, de akkor mégis hogyan lehetne nagyobb motorom?

17/F



2019. aug. 4. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Megvárod míg 18 leszel, utána azt veszel amkt akarsz. Jogsid egyébként van hozzá?
2019. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs, terepen járok, motort nem hagyná még aszfaltra sem csak kocsit, pedig 2 kocsink van és még nagyapa is nekem adta az övét, tehát kocsit nem kell vegyünk legalább 7 évig
2019. aug. 4. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Oda tényleg nem kell jogsi
2019. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
A tehenet tudod vezetni jogsi nélkül is.
2019. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Egyszer akkorát estem Simsonnal, egy évig sántítottam utána. Pedig az lassabb a Te robogódnál.


A 2T 50-es endurók elég erősek, sok fokozatos a váltó is (5-6) így emelkedőkkel is bírnak. Vegyél kétütemű ötvenes endurót.

2019. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jogsi nélkül oké... ha terep ha nem terep, míg nem kijelölt pálya vagy magánterület, addig büntethető vagy érte, akár egy erdei úton - na meg más kérdés, hogy hivatalosan erdei úton se motorral, se quaddal nem szabad közlekedni, ezért az erdészet foghat meg. De ha azok fognak meg akkor már úgy is a jogsi kérdése is fel fog merülni mivel rendőrségnek is jelentik.
2019. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az illető arra gondolt, hogy a mostanit eladod és az érte kapott összeget kipótolva veszel helyette másik motort.


Egyébként robogóval terepen, jogsi nélkül, utassal (akin gondolom rendes védőfelszerelés sem lenne)? Nekem végülis mindegy.

2019. aug. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!