Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen márkájú szerszámokat...

Milyen márkájú szerszámokat vegyek?

Figyelt kérdés
Mit használtok autó szereléshez? Az egyik ismerősöm szerint bőven jó a neten kapható 25-30 ezer Ft-os több száz darabos készlet is. Ezek tényleg strapabírók? [link]
2019. aug. 5. 19:14
 1/6 Vortrex ***** válasza:

Nekem van ilyenem is. Igazság szerint nem rossz, de érződik rajta az olcsóság. A fogók lötyögősek, ezért csípni nem túl jó velük, a krovák illesztése se túl precíz, de az árához képest abszolút rendben.

Amit én ajánlok, és tényleg nagyon jó, az a Lidl-ben kapható Powerfix krovakészlet. Most láttam 27k-ért 216 darabosat. Bitang jó, én rengeteget használom, még 5 éve vettem. "E" krovák vannak benne, ami autószereléshez elengedhetetlen. Strapa, precíz, azt tényleg nem bánja meg az ember.

2019. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vortrex ***** válasza:
Amit linkeltél, abban nincs E krova (külső torx), az probléma.
2019. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lidleset vedd most van ha minden igaz, azok jók!
2019. aug. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hengerfej levételhez vagy pl.: futómű csavarok lazításához szívós anyagból készült szerszámokra van szüksége az embernek. Bár a mai világban már nem lehet biztos az ember abban sem, hogyha neves gyártótól vásárol bármit is, akkor azzal minőséget is vásárol egyben. Amire érdemes figyelni dugókulcs készlet vásárlásakor az az, hogy sok készletben ugyanaz a szerszám tölti be a T-szár és a leghosszabb hosszabbító szerepét is. Ezzel csak az a gond, hogy egy komolyabb motorszerelés úgy indul, hogy gyertya kivesz, megvizsgál. Egy mélyen ülő gyertya esetében nem lesz mivel kivenni azt. Külön kell még hosszabbító szárat venni. (Mert ugye racsnival hivatalosan nem lazítunk csavarokat, anyákat, nem arra van kitalálva az érzékeny racsniszerkezete miatt.) Ez csak egy példa volt. Egyébként rengeteg kéziszerszám kereskedelemmel is foglalkozó cég szerszámkínálatában felfedeztem már ezt az "érdekességet". Amúgy régebben az autószerelő szerszámokban között Beta volt a király.....de ez nem ma volt. Tanuló autószerelőként csorgott a nyálunk egy jól felszerelt Beta szerszámos szekrényért. :-)
2019. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2019. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a lidles kb king tony minőség, ez amolyan 4 éves tapasztalat. Viszont egyetlen hátránya, hogy a párát nem szereti, így télen nem szabad kint tárolni. bár szerintem ennyi vesződséget megér mert kb harmadába kerül mint a king tony
2019. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!