Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen márkájú szerszámokat...

Milyen márkájú szerszámokat ajánlotok mindennapi használatra?

Figyelt kérdés
Autószerelséhez kéne, ami nem nyúlik, kopik az első használat után. Csillag-villásból milyen márkát ajánlotok? Betan kívül, mert az megfizethetetlen
2018. aug. 14. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem vannak lincos szerszámaim elég jól bírják és nem csillagászati az ára sem!
2018. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
King Tony
2018. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Toptul
2018. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha megfizethető kell, akkor King Tony a nyerő szerintem. Jó minőségű, és annyira nem vészesen drága.

Amiben még kellemesen csalódtam, az az Extol. Amilyen olcsó volt, nem hittem hogy bírni fogja. Nyilván nem egy Beta szint de az árához képest szerintem jó.

2018. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beviz Elek ***** válasza:
Nekem a Yatoval és a Halfordsal van tapasztalatom, mindkettő nagyon jó.
2018. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Yato-t és Extolt NE! Mindkettő a legalja, 3/8 inch-es Yato "T" hajtószárról leesnek a rátűzött dugókulcsok, Extol bőr szerszámöv mosogatórongyként, kézzel szakítható csomagolásból kibontva. Csak ipari minőséget vegyél, barkácsolásra is profi célra meg pláne!!! Egy dolgot jegyezzen meg mindenki SZERSZÁMON NEM SPÓROLUNK!
2018. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a béta egy kicsit tényleg túl van árazva ott inkább a márkát fizeted de a szerszámok nem olcsók én is addig voltam az olcsó híve még egyszer kellett kocsit szerelni és a 3 ezres krovának a fix nyelét meg nem hajtottam természetesen a csavart nem tudtam kiszedni vele, megfogtam és áthajítottam a szomszéd sövényébe szerintem még mindig ott van, azóta vettem normálisat ezzel a szerszámmal is volt hogy megugrott a csavaron csak nem a szerszámot hanem a csavar fejét gányoltam össze
2018. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!