Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Belesznek tiltva a Dízel autók?

Kim Wolf kérdése:

Belesznek tiltva a Dízel autók?

Figyelt kérdés
Sziasztok Épp autóvásárlást terveztem mert hosszú útakat tennék meg pár havonta (M.o.-Dánia) és nagy krízisben vagyok. Rengeteg oldalon látom, hogy a dízel autókat befogják tiltani és nèmetországban már elkezdték. A gond az,Hogy szívem szerint dízelt autót vennék és Dánia felé megszeretnék állni Ausztriában egy napot pihenni vagy menni tovább. Ti mit tudtok mennyire igazak ezek a hírek akkor ne vegyek dízeles ,mert büntetést se szeretnék.

2019. aug. 7. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Odébb van még az,korlátozni is a régebbi euro besorolásuakat korlátozza egy-két német város.
2019. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Euro 3 vagy rosszabb besorolást korlátozzák néhány városban. Máshol sehol.
2019. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
remélem igen
2019. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem lesznek.


Túl sok Dízel autó van az utakon. Ezt nem kockáztatja meg senki.

Amúgy meg nem a dízel autók okozzák a legnagyobb szennyezést.

2019. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 D. Brasco ***** válasza:
89%
Egyszer majd biztosan betiltják,addig viszont nem tudom miert kell ezt minden nap valakinek megkérdezni!
2019. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig a dízelnek a legkisebb a fogyasztása hosszú távokon, tehát a co2 kibocsátása. Csak hát ott a no2, meg a korom. Főleg a régieknél. Országok között még sokáig használhatod, de nyugaton a belvárosokból apránként ki lesznek tiltva. Kb. 10 év.

Itthon csak a szogriadók lesznek bajosak dízellel.

2019. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok hasonló kérdés volt már itt az oldalon.

A lényeg: nemrég vettem új Euro6-os dízelt és teljesen nyugodtan jövök-megyek Európában. Sehonnan nincs kitiltva. Én nem félek ettől. Előbb lesz a lakossági fűtés kitiltva.

2019. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Nyugodtan megveheted.
2019. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Barnabas333 ***** válasza:
85%
Csak ne egy 25éves őskorit vegyél és nem lesz gondod, pár éveset lenne érdemes.
2019. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Németországban az Euro4 és alattiak vannak tiltólistán, Stuttgartban. Egyébként a legtöbb helyen a 4-esek járhatnak. Nem fogják betiltani őket, és az istenért, azt, hogy "be lesznek", külön írjuk! (A dízelt meg kis betűvel, de egyszerre egyet elég lesz megjegyezni.)
2019. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!