Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hivatalos e az eljárás?

Hivatalos e az eljárás?

Figyelt kérdés

Mennyire hivatalos az hogy egy baleset után a rendőrség rejtett számon keres és behívnak egy baleseti elbeszélgetésre?

Tudtommal ezt levélben kellene mert igy nem hivatalosan vagyok idézve...



2019. aug. 8. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd fel a névtelen telefont.
2019. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát már késő...
2019. aug. 8. 19:58
 3/6 A kérdező kommentje:
1 hétig folyamatosan hivogatott egy rejtett szám és ezen a héten gondoltam mostmár felveszem... erre egy rendőrnő szólt bele engem keresett és hogy menjek be egy x időpontra jövőhéten az xxx rendőrfőkapitányságra... mondtam rendben
2019. aug. 8. 20:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem is telefonon hívtak be tanúmeghallgatásra.

Gondolom ha nem értek volna el, akkor hivatalos úton idéztek volna be.

2019. aug. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Najó és ha egy hónapig nem veszem fel a telefont akkor mivan? Ezt csak azért kérdezem mert a héten felhívtam a rendőrfőkapitányságot és kértem hogy kapcsolják nekem azt a hölgyet akivel beszéltem... kapcsolták is és megkérdeztem a hölgytől hogy lehet e módositani az időpontot mert nekem a jövőhet nagyon zsufolt és szabadnappal se úgy állok, nekem hónap végén jobb lenne. Erre egyből rávágta teljesen flegmán hogy nem az kizárt az már nagyon késő... aztán mondtam hogx jó akkor marad a jövőhét és megköszönte, lerakta. De mibaz hogy az már késő?? Mondom és ha nem veszem fel még 2hétig a telefont akkor mivan az nem késő?
2019. aug. 9. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Mért nem nekik panaszkodtál, vitatkoztál?
2019. aug. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!