Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Suzuki Swift sedan és egy...

Egy Suzuki Swift sedan és egy Opel Astra G töréstesztben összehasonlíthatóak? Én úgy tudom, hogy a Suzuki ebben eléggé gyengén szerepel

Figyelt kérdés
Tehát pl. 100-as tempóban melyikben nagyobb a túlélési esély?

2019. aug. 9. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem erdemes osszehasonlitani, a Swift egy jo 10 evvel regebbi konstrukcio, nyilvan gyengebben szerepel.
2019. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A G Astra modernebb autó, és nehezebb is. A régi Swiftről sok minden jót el lehet mondani, de ilyen tekintetben biztosan az Astra a nyerő.
2019. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az G astra alsóközép kategoriás a swift meg kisautó.


Ha korrekt akarsz lenni akkor a swiftet a B corsa-val hasonlítod össze....


Egyből kiegyenlítettebb a helyzet:)

(azért a B corsa-val, mert a swift sedan al egy generációs kisautó, vagyis a swift és a corsa egy kaliber, az astra nagyobb mint a swift)

2019. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is Swiftem van, ráülni nem merek, ma meg megyegetek a városba, látom, hogy egy régi Swift nekiment hátulról egy Passatnak (b5) Passatnak semmi baja nem lett, a Swift motorházteteje meg mint a papír, felgyűrődött.. utána sasoltam kicsit féltem.. mi van ha én neki megyek bárminek? Ki fog Swiftes kérdésekre hasznosan válaszolni? Meg mi lesz a politika kategóriával? Mi lesz velem?
2019. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4!

az a helyzet, hogy lehet látszatra ép maradt a passat, de az biztos, hogy több száz ezres kár lett benne.

2019. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!