Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez egy jó ajánlat?

Szerintetek ez egy jó ajánlat?

Figyelt kérdés

[link]

2t Jog-hoz képest milyen egy ilyen nagyrobogót vezetni? Sokkal lomhább a maga 120kg súlyával a Jog 65kg-os tömegéhez képest? Elég hozzá az 50ccm 4T rendszerben?



2019. aug. 10. 07:52
1 2
 1/16 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
A kymco nem kínai, hanem Tajvani. Sokkal jobb mint a kínaiak. A jog nem jó viszonyítási alap az egy hiperaktív agilis kis gyösz. A vezetése nem nehezebb, ha már halad. Lomhanak lomha mint az 50es 4 t k
2019. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Lenne még 2db kérdésem.

Ez az ár nagyjábol megfelel a reális értékének?

Így, hogy dupla súlya van nem fog annyit enni mint a Jog (2.8-3L) hiába a 4t? Tehát "lenyeli"-e a különbözetet a súly miatt?

2019. aug. 10. 20:36
 3/16 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Reális az amennyit hajlandó vagy érte adni.

Nem tudom megmondani mennyit fog fogyasztani, ha annyit mint a jog akkor is előrébb vagy mert nem kell 600 - 900 km ként 1 liter minőségi 2t okaj neki

2019. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem a link nem mutata egy speciális hirdetésre hanem csak Kymcokra. Gondolom Dink vagy B&W azok mozognak 120kg körül.


Ahhoz a tömeghez elképesztően vézna a 4T. Enni többet fog de nem vészes, kb fél literrel.

2019. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, lekerült a hirdetés. Kymco Yager volt a nézett típus.
2019. aug. 11. 16:02
 6/16 A kérdező kommentje:

Azt el tudom képzelni, hogy kétszer akkora súlyt már nem visz úgy, mint a Jog. De mégis, én szeretnék valami kényelmes, kevésbé hangos, lila füst nélküli gépet magamnak ingázásra. Sajnos még nem vezettem 4t 50-est, így nem tudom, hogy mennyivel tud kevesebbet. Egyszer azt olvasom, hogy teljesen jó, nem eszi az olajat stb egyszer meg azt, hogy szelephézag, vezérlésállítás és még nem is megy.

Egyébként 150-200-as árkategóriában nézelődök és lehetőleg 5-8 évnél fiatalabb gépet keresek. Tudsz valamit ajánlani?

2019. aug. 11. 16:27
 7/16 A kérdező kommentje:

Még egy dolgot kihagytam.

Hány km/h ezeknek a végsebessége? Nagyrészt emiatt tervezem a Jogot leváltani, mert nagyon akadályozom a pesti forgalmat a 70-es táblánál 40-50-el való döcögésemmel.

2019. aug. 11. 16:30
 8/16 anonim ***** válasza:

Yamaha Vinoval jártam 1 évig ami ugyan az mint a Jog.


Ami szívás volt vele az a futómű. Büdös nem voltam (jó minőségű NEM VERSENY olaj) és a fekvő Minarellinél erősebb 2T motor nem nagyon van.


Ha 55-nél többet mennél 50essel akkor marad a kétütem. Az egész kategória a megalkuvásról szól :D.

2019. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A kipuff. fojtás eltávolítása esetén, ha nem változnak a vezetési szokásaim akkor a fogyasztás is marad? Nagyon el lehet ezzel szúrni a motort, vagy csak nem 50-nél fog megállni, hanem pl. 65-nél az óra?

2019. aug. 11. 22:24
 10/16 A kérdező kommentje:
Vagy elég lehet, ha a korlátozó gyűrűt eltávolítom a variátorból?
2019. aug. 11. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!