Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 800000 FT-ig milyen automata...

800000 FT-ig milyen automata váltós autót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg magasabb legyen az ülőmagassága,megbízható,olcsón fenntartható legyen.
2019. aug. 10. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Dobjál még hozzá a pénzhez,hogy az igényednek jobban megfelelőt tudjál venni
2019. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Először azt hittem, 800ezerért automata váltót akarsz venni. :D

Na az a kb. reális.

2019. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Semmilyet
2019. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Vesd el az ötletet.
2019. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Látom nagyon negatív a hozzáállás...De már kaptam tippeket máshol: Opel meriva,astra g, Ford Fusion,Focus, Suzuki Ignis,Wagon r, ...
2019. aug. 10. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Ilyesmik igen ....
2019. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Ignis.

Kemény pattogós futómű.

Semmi kényelem rossz úton, de legalább A-ból B-be mindig elvisz.

2019. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Én ezek közül a G Astrát venném. Ha jó a váltó, akkor nem veszélyesebb, mint kézi váltóval, mert a többi alkatrész nem drága hozzá. Az egyetlen kritérium, aminek nem felel meg, hogy nem magas. De ennek legalább autó formája van, ellentétben, a többi szörnyszülöttel, amit felsoroltál.

Ignist ne! Tényleg szörnyen kényelmetlen. A beltere szürke, kopogós, lehangoló. A megbízhatóságon kívül tényleg semmi nem szól mellette.

2019. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

Tény, hogy a kérdező sem részletezte, miért is kell neki az automata váltós autó, magas ülésekkel, de gyanítható, a válaszolók többsége rögtön a saját igényei szerint mondott kapásból nemet.

Tehát nem tudjuk a részleteket, de egy hátfájós ember lehet kényelmesebbnek érez egy pattogós Ignist, mint egy finoman hangolt futóműves autót, amelyikben a padlón kell ülni.

Az automata váltó is lehet muszájból kell, nem tudjuk...


Ennyiből nyilván csak az olcsóbb verziók jöhetnek szóba, és ott van a csapda, hogy nem mind automata, amit annak neveznek, a robotizált váltókat próbáld kiszűrni, és valóban automata legyen.

Az ősi, hidrodinamikus nyomatékváltók között keresgélj (ikyen van az Ignisben is), az Opelekben sokszor robotizált a váltó, szervo motor kezeli a kuplungot.

2019. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Merivát ne vegyél, az MTA automata váltója egy borzalom. Lényegében egy állító motorokkal vezérelt manuális váltó. Astra G-t tudom ajánlani ha szép állapotú, nekem most Astra H van automata, meg vagyok vele elégedve, bár a kései évjáratok 1.8-as 140 lóerős motorjához 6 sebességes automata tartozik, annak jobban örülnék, de a 125Le 1.8 is jó.
2019. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!