Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo vagy Skoda Octavia...

Alfa Romeo vagy Skoda Octavia vagy Seat Cordoba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ti egy Mk2-es Octaviat vennetek inkabb vagy egy 159-es Alfat? (Seat cordoba csak B terv) A fenttartasa gondolom az alfanak biztos magasabb Olasz szarmazasa reven. Tudnatok par ervet es ellenervet felhozni? Amugy olyan 1 millat szannek ra.. kicsivel tobb is lehet. De kizarolag ez a 3 tipus erdekel.
2019. aug. 11. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Seatot venném
2019. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mire lenne használva?


Én magamnak az Alfát venném, viszont azt ki kell fogni, mert a magyar piacon eléggé leharcolt modellek vannak, aki pedig egyben tartotta, az nem fogja ennyi pénzért odaadni, hanem inkább tartja.


Magamnak féléve úgy vettem lakástól egy 1.6-os dízel 2-es Bravot 1 millióért, hogy ahhoz minden gyári tartozék meg volt szervizkönyvvel, kódkártyával, gyári kulcsokkal stb hogy minden működött rajta, ugyanakkor karban volt végig tartva és ez látszik is. A dupláját is simán megérte volna, csak a tulaj szabadulni akart tőle, mivel alig használta már.

2019. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a buszozás helyett kell egy közlekedőedény ami elvisz A-ból B-be akkor egyértelműen az Octavia, ha viszont többet akarsz és megteheted hogy a kötelező szervízeken kívül többet is költs az autóra akkor egyértelműen az Alfa. Bár akinél szóba jön az Alfa nem is értem hogy jut mellé eszébe az Octavia. Más világ a kettő.
2019. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 millióért Alfa-t még véletlenül sem. Az újat nem rosszak már (nem is túl jók), de öreg, olcsó ALfát venni öngyilkosság.


Octavia a nyerő ebből (Cordoba jóval kisebb)

2019. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért a 159-est nem nevezném öregnek. Sokáig gyártották DE! 1 millióért elkéne felejteni mert szarolaszozás lesz.

Alfam van, az is lesz de én az Octit választanám innen, ha van akkor 1.9 tdi-vel.

2019. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaz, pontosabban kellett volna fogalmazni, öreg és filléres hulladék:)

159-es 1 millióért pont olyan, mint az öreg hulladék (ha nem rosszabb)

2019. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Alfát kerülném a helyedben ennyiert,ha van még egy fél millád rá akkor el lehet gondolkodni rajtok,mert amugy jó gépek,de az 1millával inkabb Octavia!
2019. aug. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!