Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is szoktatok ilyet figyelni?

Ti is szoktatok ilyet figyelni?

Figyelt kérdés

Egy ideje parkolóban szoktam nézegetni a mellettem álló kocsik kerekeit. Meglepő módon drágább kategóriában is láttam olyat hogy a gumi tükörsima illetve még a téli gumik vannak fent. Oké hogy egy csóró 2-3 évig is elmegy rossz gumival, vállalva a rizikót, na de egy tehetős miért nem cserél téli-nyári szettet?


Régen emlékszem a rendőrök igazoltatásnál nézték a kocsit, ha kopott gumi volt akkor figyelmeztetett, hogy leveszi a rendszámot ha legközelebb is meglátja.


Ma meg már semmit sem néznek csak a kötelező érdekli őket. Egyre jobban fellazul minden és bármit meglehet csinálni amit régebben nem.


2019. aug. 11. 19:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A nem annyira feltűnő arra értendő hogy egy drága kocsin rögtön a kereket nézik, de egy ócska kocsin fel se tűnik senkinek ha rossz a gumi. A közlekedés biztonság különben se fontos nálunk, látom a menetrendszerinti távolsági buszok kerekeit, minta nélküliek.
2019. aug. 13. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!