Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adagoló hibás bmw-t venni?

T Arnold kérdése:

Adagoló hibás bmw-t venni?

Figyelt kérdés
Nèzegetem az e46 320d 136lovas bmw-ket a normál állapotú 1milliónál vannak,viszont adagoló hibásat 300-èrt már kapni,megèrnè ilyet venni? Ès megcsináltatni?

2019. aug. 12. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Megéri , ha megcsinálod még olcsóbban jössz ki.
2019. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Te is beállsz a többi hülye közé az 1 millióddal. Suzukit nézegess ennyiért, ne hibás, szar bmw-t.
2019. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megéri, ha nem csak adagoló baja van akkor is simán ki lehet belőle ennyit árulni.
2019. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 a családba 750-èrt lett vève egy ugyan ilyen kombi semmi baja,egyedül a hátsó ívek voltak korrodálva, szóval 1millióèrt lehet kapni èrtelmeset is. Èn csak ebbe az adagoló hibásba láttam egy kis kètelyt ezèrt tettem fel a kèrdèst.
2019. aug. 12. 18:13
 5/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

50‰

Vagy megéri vagy nem :-)

2019. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekem e39-esem van, ugyan ezzel a motorral.

A gyári adagolója beszart, márkaszervízbe vittem megjavíttatni. Gyári új adagoló 400k körül mozgott, de ajánlottak egy olyan opciót is, hogy van valami kapcsolatuk egy céggel ami felújított adagolókkal foglalkozik, kb 250k volt így. Azóta hibátlanul működik, ez volt kb 2 éve és 25-30 ezer km-rel ezelőtt. Ja és most van benne 300000 km.


Szerintem ha tényleg csak az adagoló szar akkor megéri. Viszont ha rozsdásodik is, meg futómű is felújítást igényel, esetleg porlasztók/izzítógyertyák se hibátlanok már stb... akkor én inkább hagynám.

2019. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagynám, mivel így fogalmad sincs róla tényleg csak azzal van-e gond. Meg kell venni egy működőt inkább, és ez elég hülyeség 1 millióért ? én 700 ért vettem, ezeket az euro 3 asokat már nem nagyon fogják tudni eladni mert elég sok helyről tiltják szóval az 1 milliós adagolós 20d az elég álomvilág. 600 ért dobálják nagyrészét de 700-800 közt simán vannak vállalhatók.
2019. dec. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!