Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire van esélyem átmenni...

Mennyire van esélyem átmenni a kresz vizsgán?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a vizsgám és az első eléggé izgulos fajta vagyok így kicsit félek.

E-titánnal illetve ingyen programokon is gyakoroltam viszont míg az E-titánon elérem a 70 pontokat addig az ingyenes verziókban jó ha elérem a 65 pontot. Így most eléggé elbizonytalanodtam abban, hogy átmegyek.



2019. aug. 12. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Ha rendre maximumot érsz el, akkor jó eséllyel átmész. De majd buksz a forgalmin, ne aggódj!
2019. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az e-titan kerdesek vannak szinte szorol-szora, tehat eselyes hogy atmesz. Nem kell izgulni, ha nem jon ossze akkor mesz megegyszer. Nem kell rafeszulni, ha nagyon izgulsz az ront a teljesitokepessegeden. Dehat ez az elet rendje, meg kell tanulni kezelni a stresszhelyzeteket :D
2019. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Én is E-titánnal tanultam, gyakoroltam a kreszt. Nálam idegesebb, lámpalázas ember kevés van, gondolhatod milyen gomorgörccsel mentem. Emlékszem a vizsgztató pasas mielőtt benegedett minket a terembe elmondta a szabályokat. Mondta, hogy mindenki nevét mondja, és azt, hogy melyik géphez ülhet. Majd elmonsta, hogy ha valaki kész van a kresz vizsgával, maradjon a helyén majd szólítja.

Annyira ideges voltam, hogy kétszer mondta a nevem, mire felfogtam én vagyok a soros aki beülhet a gépe elé. Amikor elindult a vizsga a garmadik kérdéstől kezdve teljesen ellazultam. Minden kérdés feljött amit az E-titánon is gyakoroltam. NAgyon hamar végeztem a kreszvizsgával, mert minden kérdés válasza beugrott. 1 hibapontom volt, de azért mert kapkodtam vele. ( amikor már beírtam a választ már tudtam hibáztam).. De még így is az izgalom megmaradt, mert amikor végeztem felálltam, pedig nem szólított.. (kicsit ciki volt)


Szóval ne parázz. Ha sokat gyakoroltál akkor 100% m hogy a legtöbb kérdés ismerős lesz.

sok sikert

2019. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én két hónapja vizsgáztam. Az e-titános vizsgát csinálgattam, egy olyan kérdés volt csak a vizsgán, amivel nem találkoztam (vagy nem emlékeztem rá). Én is próbálgattam a netes teszteket, de azok nagyon rosszak, elavultak.

Amíg ott gyülekeztünk hallottam pár ember beszélgetését és én is beszéltem 2vel, mindannyian már voltak egyszer-kétszer, és jól feltöltöttek önbizalommal, amikor azt mondták, hogy az e-titán semmire sem jó :D de ez nem igaz :)

Minden kérdésre 1 perced van, az elég sok, olvasd el figyelmesen, ne kapkodj, mert ha már rányomtál a válaszra, nincs lehetőség módosítani, ugrik is a következő kérdésre.

Menni fog, én is azt hittem, hogy mekkora dolog, de nem :)

2019. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj ez a legfontosabb!

Én elösször nagyon izgultam egy ponttal sikerült is a határ alá kerülnöm, de másodszorra már tudtam, hogy milyen lesz és 2 pontot vesztettem ösdzesen, a forgalmi meg szerencsére elsőre meglett.

2019. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete vizsgáztam, ce és d kat.-ból, 1-0-1 hibám lett, (1 szerkezettan hiba, meg wgy d kresz hiba, ce kresz az max. lett) e titánon gyakoroltan, 12 órából 11-et. Az ingyenes max. pontra húzása nehéz, főleg mert tele van régi kérdésekkel.
2019. aug. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az ingyenes max. pontra húzása nehéz, főleg mert tele van régi kérdésekkel"



Azok a tesztek pontosan azért hasznosak, mert nem feltétlenül "emlékszem az volt a helyes válasz a múltkor is" stílusban működnek.

Egyszerű kérdések, amelyek megfelelő KRESZ tudással megválaszolhatók, sőt, ha elavult valamelyik kérdés, azt is ki lehet szűrni, de nem jellemző, azok a teszt sorok sem több évtizede vannak fönt.

Időnként a jogosítvánnyal rendelkezőknek sem árt egy-egy tesztsort megcsinálni, akár még kikapcsolódás, szórakozás céllal is hasznosak.


A KRESZ vizsga egyébként nem nehéz, sőt igencsak könnyed felmérő, de a szabályok ismerete nem ott lesz fontos, hanem már a gyakorlati oktatáson is.

Az oktató jobbra, balra utasításait úgy kell követni, hogy az szabályos is legyen, ő azokra már nem biztos, hogy külön ki fog térni... forgalmi vizsgán meg egyetlen szabálysértésért meg lehet bukni, és gondolkodási idő sincs.

2019. aug. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm ezt a sok választ hála istennek átmentem 75/70 bár így is a torkomban volt a szívem
2019. aug. 13. 19:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy! Gratulálok.


Amúgy igen, illik időnként rákattintani kreaz tesztre. Én is hagytam magamnak 1 órát, muszáj, gki-n van kresz. :)

2019. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kresznek az elméleti része a legkönnyebb! Én minden izgalom nélkül 1 hibapontal végeztem, örültem nagyon szuper volt.. Akkor már nagy volt az önbizalom és tudtam nem lesz gond. Majd a kreszpálya is jól ment, de amikor élesre fordult a dolog, akkor minxen dőlt! Na akkor kezdődött a stressz az izgalom. Akkor már nagyon képbe kell lenni és hiába az elméleti tudás, elsőre mégis megvágtak a kapkodásom miatt, gyorsan a végére akartam érni.. rájöttem, nem érdemes kapkodni! Majd másodjára egy apró figyelmetlenség miatt vágtak el.. autópálya lehajtóhoz érkeztünk amiről nem is tudtam hogy az, egyszerű kereszteződésnek tűnt stop táblával.. le is lassítottam annyira h már szinte állt az autó körül néztem és tovább indultam, majd közölte velem a vizsgabiztos álljak félre ez és az volt a hiba, nem sikerült. Ismét a kapkodásommal hibáztam! Harmadjára már nagyon figyeltem mindenre és végre sikerült. Tehát egy jó tanács: ne kapkodj, van idő, inkább legyél körül tekintő és a stop táblánál állj meg fékezett kerékre! Sok sikert!
2019. aug. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!