Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen Opel autót vennének 3....

Milyen Opel autót vennének 3. 000000ft körül?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy kombi Opelt. Pontosan típust nem tudok. Ami megbízható. Akár lehet dízel is.
2019. aug. 13. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Astra vagy Insignia, ezekből vna kombi, amelyik jobban tetszik/ kell a nagyobb etc.
2019. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Opel Astra J Sports Tourer
2019. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Használt J Astra. Ennyiből már tudsz válogatni, jól felszerelt, fiatalabb példányokat is. Nem kedvelem a kombi autókat, de a J kombi elég szépre sikerült, ezt el kell ismerni.

Most nézem, hogy már K Astrából is kapsz kombit ennyiért. Van fent a hasznaltauto.hu-n pár darab 3 millióig. Tudom ajánlani a típust.

Esetleg előző szériás Insignia akad még. Egy időben egy 4 ajtós példányt használtam. De nem hagyott bennem kellemes élményeket. Kívül böszme nagy, belül az utastér nem nagyobb, mint egy Astrában. Emellett elég iszákos is volt az 1.6T, amit hajtottam.

2019. aug. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp Opel akkor Astra.
2019. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!