Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autó meddig bírja?

Új autó meddig bírja?

Figyelt kérdés
Véleményetek szerinte is úgy tervezik az új autókat hogy nem sokkal a garancia idő lejárta után már ne érje meg gazdaságosan fenntartani őket?

2019. aug. 13. 11:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

# 7-es, mindenben egyetértek azzal amit mondasz, természetesen össze sem lehet hasonlítani ezeket az ősrégi gépeket a mai modern autókkal.

Csak azért tettem be ezt a kis videót ezzel a régi kocsival, hogy elsősorban a felhasználótól függ minden, hogy meddig fogja bírni az új autó, utána következik az anyagok és szerkezet minősége és tartóssága.

2019. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja annyit még már alig van készleten az f corsa francia gyártás lesz csak dízel illetve turbó benzin.
2019. aug. 13. 13:38
 13/14 Barnabas333 ***** válasza:
Nekem is egy éves a Kia szívó benzinem és én is 15-20évere tervezek vele. Remélem bírni fogja, jövőre kap egy extra alváz és üreg védelmet majd. Ha nem turbós új autót tervezel vásárolni igyekezned kell, mert kifutnak lassan ezek a modellek!
2019. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

1.4 szívó Corsában nincs se részecskeszűrő, se kettős tömegű ha jól tudom. Technikailag ez még egy viszonylag egyszerű motor. Ha odafigyelsz rá, 15 évet szerintem vígan kibír.

Én tavaly vettem a K Astrát. (Amiről a # 4-es hozzászólásban írtam.) Biturbós, részecskeszűrős, kettős tömegű lendkerekes, start-stopos. Ennek ellenére teljesen nyugodtan alszom. :) Én is minimum 10 évre tervezek vele.

2019. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!