Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Légyszi, aki ébren van még! Bekrepált az önindító az Aveón, ezért le merjem még állítani? Vagy hogy megy el a szervízbe? Nyaralásra érkeztünk most este.

aug. 14. 00:11  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Honnan tudod, hogy elromlott?

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/20Időpont aug. 14. 00:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mert nem indított és alig sikerült berángatni, ráadásul ezt nem is szabad a gépkönyv szerint.

# 2/20Időpont aug. 14. 00:18 Privát üzenet
Ne járjon egész éjszaka, keress valaki szakit a környéken. Tudok segíteni amúgy? Nem hiszem, hogy Kaposváron vagy.. csak háta itt aztán tudnék Chevrolett szakit. Mert azt tudok. :)

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/20Időpont aug. 14. 00:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Éjjel az Isten háta mögött honnan akasszak le szerelőt? Nagyon köszönöm a szíves felajánlást, de tényleg!

# 4/20Időpont aug. 14. 00:21 Privát üzenet
Reggelre gondoltam, nem most. Mit tudsz csinálni? Olyan helyre állítsd le ahonnét ha vontatni kell könnyű legyen kivitelezni.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/20Időpont aug. 14. 00:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ezt már elkúrtam.

# 6/20Időpont aug. 14. 00:26 Privát üzenet

Éjjel az isten háta mögött felhívod a 188-as számon az Autóklubot.

Belépsz a helyszínen standard tagságba (12ezer forint), ebben van egy vontatás is. Nyaralás végére kész a kocsi.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/20Időpont aug. 14. 00:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

# 8/20Időpont aug. 14. 00:32 Privát üzenet
Betoljátok és kész, miért olyan nagy ügy ez?

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/20Időpont aug. 14. 00:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Behúzattuk az este már, de a gépkönyv szerint nem szabad, mert valami károsodik ilyenkor.

# 10/20Időpont aug. 14. 00:35 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Suzuki Swift! Miért nem lehet indítani, mi lehet a gond?
Az a problémam hogy van egy kinai keeway arn 125 robogom es nem akar elindulni! Akkumlatort töltöttük 1 napig es csak tekeri az önindító de nem indul azutan probalgattam es mar...
Adott egy e46 320d fl 150lo. Este menet kozben uzem meleg allapotban ha olyan 1500 fole megy a fordulat akkor visszapillantobol latom hogy feheres fustot hagyok magam utan. Mi okozhatja ezt?
Sok filmben és sorozatban, A Walking Dead vilţgában, csak beugranak egy kocsiba, összeérintenek 2 drótót, már indulnak is. Létezik tehát egy UNIVERZÁLIS minta, ami szerint a...
Traktor éjjel? Baleset?
Maruti tegnap este be szerettem volna indítani de valamiért nem indul aksi jó gyertya is önindító is dolgozik ha el fordítom a kulcsot nem tudom mi lehet a probléma?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!