Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gumit vegyek? Tapasztalat?

Milyen gumit vegyek? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

szeretnék venni új gumit a motoromra

amit tudni kell róla:

125cc 4t supermoto

15le

142kg

első gumi 100/80-17

hátsó gumi 130/80-17


a mostani gumi elkopott ezért szeretnék újat venni, mivel legtöbbször utcán használom és elég sok a környéken a domb, kanyar ezért olyan gumit szeretnék amivel ott is tudom használni és néha ritkán könnyebb földútón is tudok vele menni

szóval nem bütykös gumi kéne hanem a ami aszfalton használható és földúton(nem 0-24 endurozgatni akarok) lehetőleg nem legyen aranyáron de tudom a minőséget megkell fizetni

ki milyet ajánlana?

milyen tapasztalatok vannak?



2019. aug. 14. 16:36
 1/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Azt kéne eldönteni higy melyik a fontosabb az utca vagy a terep
2019. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

lehet nem írtam elég érthetően

elsődleges az utca

2019. aug. 14. 17:18
 3/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

En kb ilyesmi mintázatút vennék [link]

Én nem hiszek abban hogy az átlag motoros (én annak tartom magamat is, pedig kb 33 éve kezdtem) számára nagyon fontos lenne utcán hogy egy tesztelő 92%ra vagy 86%ra értékelt bizonyos gumikat.

Az új gumi tuti jobb lesz mint a régi....

2019. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
michelin sirac / heidenau k60 scout között gondolkoztamde majd bemegyek kereskedésbe ott is rákérdezek csak attól tartok hogy a legdrágábbat akarják majd elpasszolni
2019. aug. 14. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!