Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapest, Keresztúri út 90...

Budapest, Keresztúri út 90 autókereskedésről tapasztalat?

Figyelt kérdés

Autót szeretnék vásárolni, náluk találtam egy számomra tetszőt, de az autókereskedők linkek, szóval most tanácsra lenne szükségem.

Köszönöm



2019. aug. 14. 22:12
 1/3 JulesTS ***** válasza:

Az is egy olyan telep, mint a Fehér úti, vagy a Nagykőrösi úti (hasonló járművekkel). Egy aszfaltozott út megy befelé (a Keresztúri útra merőlegesen), balra konténeriroda, kapu, konténeriroda, kapu, konténeriroda... Bent meg egybenyitott murvás területen állnak a járművek. Kb 8..10 kereskedő lehet ott. Szóval, ha valakinek lenne is tapasztalata egy ottani kereskedővel akkor sem biztos, hogy ugyanarról mint akinek az autóját kinézted magadnak.

Innentől meg csak közhelyes dolgokat lehetne mondani...

2019. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tudom, hogy a kérdés már régi, de hátha másnak segíteni fog; Keresztúri út 90., B&D autókereskedést személyes rossz tapasztalat alapján senkinek nem ajánlom (Trace&Trade Kft)!
2021. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, de #2 én pont onnan vettem autót és nekem meg nagyon jó tapasztalatom van. Nagyon szeretem, teljesen problémamentes pedig már jó ideje nálam van, pont olyan amilyennek eladták.
2023. aug. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!