Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson kuplung bowden hiba?

Krómgyűrű kérdése:

Simson kuplung bowden hiba?

Figyelt kérdés
Szóval elszakadt a régi kuplung bowdenem, ezért vettem egy újat, rövidet. Igen ám, de az nem passzol, úgy értem felrakom, és nagyon feszül, a kinyomó kar úgy áll, mintha be lenne húzva a kuplung. A kuplung kart is lehetetlenség behúzni. Vettem egy hosszú bowdent is. Ezzel is ugyanez a probléma. De egyik se olyan, mint a régi bowden. A rövid, az sokkal rövidebb, a hosszú meg hosszabb. De észrevettem, hogy tulajdonképpen az a fekete burkolat a bowdenen hosszú, ezért abból vágnék le. Miért ilyenek a bowdenek?

2019. aug. 16. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért mert kisipari utángyártott hulladékokat lehet csak kapni manapság.

Énis sokat g*cizek vele ha elszakad,de nem csak a bowdenekre igaz ez,veszel egy hátsó lámpabúrát az napon kifakul egy hónap alatt,

gyujtáskulcsot simán elgörbited olyan lágy lemezböl készül,lábtartógumi kb egy év és mintha nem is lettvolna...és így tovább.

Sajnos ez a helyzet nem tudsz mit csinálni.

Veszel egy donort amin gyári cuccok vannak.

2019. aug. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De azért a bowdent lelehet akkorára vágni hogy pont jó legyen.
2019. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak nem ez volt a kérdés. Persze hogy le lehet.

De miért csinálják pont rosszra?

2019. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, sikerült levágnom pár centit, igaz pár szálat elvágtam, de most már jó.

Nem tudjátok, hogy olyan lehet, hogy magas fordulaton csúszik a kuplung? Mert ahogy húzom a motornak, forog magas fordulaton és alig megy feljebb a sebesség 50-nél.

2019. aug. 16. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!