Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift kuplung bowden...

Suzuki Swift kuplung bowden beállítása?

Figyelt kérdés

Kicseréltem a bowdent, a régi úgy működött hogy kinyomtam teljesen a pedált és szinte egyből fogott is amikor felengedtem, viszont az új most a legtejtején fog, a fordulatszám is 1000 körül van alapjáraton kinyomás nélkül az előző 1500-nál pörgött üresben.

Ez a része tört el a bowdennek, az új bowdennek viszont 2x ekkora ez a kis fém alkatrésze, a motortérben már nem tudom hova húzni azt a 14-es csavart. Elfogyott az ötletem, arra jó volt hogy a ház elé hozzam az autót, még a szerelőhöz elakarok jutni vele, de az sokkal hosszabb út és azt így nem tudom bevállalni amíg ennyire fent fog a kuplung, valószínüleg folyamatosan csúszik is? túl hosszú lenne az új bowden?

Suzuki Swift 1.3, 3 ajtó

COFLE Bowden

[link]



2019. márc. 10. 14:29
 1/3 A kérdező kommentje:
2019. márc. 10. 14:33
 2/3 anonim ***** válasza:

hidraulikus a kuplung?


Mert azt nem kell állítani, amugy a kuplung bowdene arra kell hogy müködtetni tudd a kuplungot, ha fenn fog vagy más hiba van akkor ott maga a kuplung beteg nem a bowden, ha nagyon fenn fog a kuplung akkor elkopott a tárcsa, és érdemes a kumplungot kompletten cserélni.

Nem is értem miért a bowdent cserélted ha a kuplung szar.

2019. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a kuplungal semmi baj, 98.-as a swift, menetközben elszakadt a bowden és használhatatlanná vált a kuplung pedál ezért csak a bowdent kellett cserélni
2019. márc. 11. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!